Asayiş
  • 22.4.2021 23:14

İşadamı 14 yaşındaki kızını boğup intihar etti

14 yaşındaki kızını boğarak öldüren iş insanı intihar etti..

İstanbul Bahçeşehir’de iş insanı Cüneyt Yılmaz, 14 yaşındaki kızı Zeynep Yılmaz'ı boğarak öldürdükten sonra silahla intihar etti. Yaklaşık 5 yıldır psikolojik tedavi gördüğü belirtilen Yılmaz'ın bıraktığı mektupta ise eşini suçladığı öğrenildi.

Bahçeşehir'de dün meydana gelen olayda, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Faik Yılmaz'ın oğlu iş insanı Cüneyt Yılmaz, 14 yaşındaki kızı Zeynep Yılmaz'ı boğarak öldürdü. 6 sayfalık mektup bırakan Yılmaz daha sonra tabancayla intihar etti.

Eve gelen Cüneyt Yılmaz'ın öğretmen eşi Serap Yılmaz kızı ve kocasının cansız bedenini görünce sinir krizi geçirdi. Polisin incelemesinin ardından baba ve kızının cenazesi, Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Yakınları tarafından cenazeleri alınan baba ve kızı, bugün Büyükçekmece'de toprağa verildi.

Yılmaz, bıraktığı mektupta eşini suçladı

Yılmaz'ın intihar öncesinde yazdığı 6 sayfalık mektup ise incelemeye alındı. Cüneyt Yılmaz’ın mektupta eşinin kendisini aldattığını öne sürüp, “Bu olayın tek sorumlusu eşimdir” yazdığı öğrenildi.

Mehmet Yiğiner on Twitter: ".@istesob Başkanımız Faik Yılmaz'ın oğlu Cüneyt  Yılmaz ve torunu Zeynep Yılmaz'ın vefat haberini derin bir üzüntüyle  öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma ve kızımıza Cenab-ı Allah'tan rahmet;  Başkanımıza, ailesine ve yakınlarına

İLGİLİ HABERLER