Medya
  • 24.3.2020 19:53

İslamın bidat vürüsü Mustafa İslamoğlu kafir Bill Gates'i evliya ilan etti

Peygamber Efendimizin muhterem zevcelerine hakareti ile tanınan ve FETÖ'ye yaptığı büyük övgülerle bilinen İran yanlısı bidat ehli Sapkın din konuşmacısı Mustafa İslamoğlu, virüsü fırsat bilip yine dine saldırdı..
Evliya hükmündeki zaatları küçümseyen İslamoğlu, onların hiç birisinin Koronavirüsü önceden haber vermediğini bunun haberini Bill Gates'in 5 sene önce vererek gerçek evliyalık gösterdiğini iddia etti.
Gaybın sadece Allahü teala bildiğinden bile habersiz olan bu sapkın, evliyaları cinci sanıyor olmalı ki onların önceden haberler vermedikleri için kötülüyor.
Bununla da yetinmeyerek apaçık bir Kafir olan Bill Gates'e, "Hazret-i Bill Gates Rahmetullahi aleyh, kuddise sirruh (HAŞA) diyerek dinden çıkıp kafir oldu. Kafir olmakla kalmadı MÜRTED oldu.
Bir kafiri dinin yüce zaatları için kullanılan bu ifadeleri kullanmak apaçık küfürdür.


İŞTE O REZİL KONUŞMASI
 

Yorumlar (3)

  • - Hüseyin

    Allah alkına birisi bu adamı durdursun devletin tüm adalet ve siyaset mekamizmalarına sesleniyorum lütfen bu fitne mebağnı artık kurutun yalvarıyorum

  • - Bedirhan

    kafir nasıl kafir oluyor anlamadım?

  • - Halil İbrahim KELESOGLU

    İyi ki Din, Kul ve Cennet Allah'ın dır ..!! Yoksa, gerçi yoldaşı yokta !!! Yoksa insanlar, eğri büğrü şablonlarıyla eğriyi doğru doğruyu eğri yaparak ... !!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER