Spor
  • 24.5.2022 11:54

İsmail Kartal raporunu hazırladı! Galatasaraylı yıldız...

 Spor Toto Süper Lig'i ikinci sırada bitiren Fenerbahçe'de flaş gelişmeler yaşanıyor... Yeni hocasını belirleyecek olan sarı lacivertlilerde gelecek sezon transfer çalışmaları da başladı. Kanarya'daki görevi resmen sona eren teknik direktör İsmail Kartal, Ali Koç'a sunacağı raporu da hazırladı. Önümüzdeki sezon yapılacak transfer listesini hazırlayan Kartal, listeye Galatasaray'ın yıldızını da ekledi.

Spor Toto Süper Lig'i ikinci sırada bitiren Fenerbahçe'de flaş gelişmeler yaşanıyor...Yeni hocasını belirleyecek olan sarı lacivertlilerde gelecek sezon transfer çalışmaları da başladı.

Kanarya'daki görevi resmen sona eren teknik direktör İsmail Kartal, Ali Koç'a sunacağı raporu da hazırladı.

Önümüzdeki sezon yapılacak transfer listesini hazırlayan Kartal, listeye Galatasaray'ın yıldızını da ekledi. İşte yılın bombasına dair tüm detaylar...

Fenerbahçe'deki görevi resmen sona eren teknik direktör İsmail Kartal, Başkan Ali Koç'a sunacağı raporu hazırladı.Gelecek sezona dair fikir ve önerilerini istatistiklerle anlatan Kartal, raporda özellikle santrfor, sol ön, 6 numara ve ikinci kaleci alınması yönünde görüş bildirdi.

İşte Kartal'ın 4 maddede transfer raporu…

'SANTRFOR ALINMASI ŞART'

İsmail Kartal, Serdar Dursun'un yeni sezonda mutlaka takımda tutulmasını vurguladı. Bununla tecrübeli ve yıldız bir santrforun transfer edilmesi gerektiğini de anlattı. Sörloth için çalışmalar hızlandı.

TİPİK BİR 6 NUMARA GEREKİYOR

Crespo, Zajc, Mert ve Arda rotasyonunun orta alanda çok iyi olduğunu yazan Kartal, bu oyunculardan farklı olarak kadroda tipik bir 6 numaranın bulunmasının hayli önemli olduğunu kaydetti.
ALTAY'A YEDEK KALECI LAZIM

Kartal, Altay'ın sakatlanma ihtimaline karşılık ikinci kaleci, maça göre özellikle deplasmanlarda skor değiştirebilecek bir kanat oyuncusunun takviye edilmesinin doğru olacağını belirtti.

FERDİ VE OSAYI'YE DİKKAT EDİLSİN

İsmail Kartal'ın, Ferdi Kadıoğlu ve Osayi-Samuel'in bek performanslarının altını çizerek bu bölgelere yapılacak takviyelerin, bu oyuncuların önünü kapatmamasına dikkat edilmesinin kritik olduğunu raporuna ekledi.

G.SARAY'A VEDA ETTİ

G.Saray'ın Brentford'dan 1 yıl için kiraladığı Halil, kontratının bitmesinin ardından İngiliz ekibine döndü. Bu sezon ligde 4 gol ve 1 asist ile oynayan 21 yaşındaki oyuncunun kulübü ile 2024 sezonu sonuna kadar kontratı bulunuyor.

İŞTE F.BAHÇE'NİN RADARINDAKİ İSİMLER

Eren Elmalı

Jackson Muleka

Ertuğrul Taşkıran

Halil Dervişoğlu

Halil Akbunar

İrfan Can Eğribayat

Alexander Sörloth

Vedat Muriqi

 

 

 

 

 

İLGİLİ HABERLER