Spor
  • 30.4.2015 10:17

İsmail Kartal'dan çok ilginç Diego açıklaması

Teknik Direktör İsmail Kartal, Bursaspor maçının ardından basın mensupları ile yaptığı sohbette, Diego ile ilgili ilginç bir yorum yaptı.

İsmail Kartal, "Takımın morali nasıl?" sorusuna "Futbolcuların morallerini düzeltmek için 2-3 gün çok mesai verdik. Başka şansımız yok çünkü 1 aylık bir süre kaldı. Görüyorsunuz kupada çok önemli bir avantaj elde ettik. Ligde de ben tekrar şansımızın olacağını düşünüyorum. Puan kaybı bekliyorum. Yeniden lider olacağız. Ama bu kez bunu bırakmayacağız" yanıtını verdi.

İsmail Kartal, Diego'nun performansı için de "Bursa maçında Allah'ı var iyi oynadı. Takımın oyunu iyiydi o da bu oyuna katılarak güzel şeyler yaptı. Bundan sonra maç maç rakibe göre herkes oynayacak" yorumunu yaptı.

Güneş'e cevap 
Kartal, Şenol Güneş'in Holmen'i oynatamamaları konusundaki şikayetleri için "Transfer gerçekleşirken anlaşacaksın. Bu anlaşmayı böyle yapmışsınız. Anlaşmanın yapılmasından sonra bunların konuşulması doğru mu sizce?" ifadelerini kullandı.

'Otobüste kafamızı kolluyoruz' 
Bursaspor maçı sonrası herhangi bir saldırıya uğramadıklarını belirten İsmail Kartal bu konu hakkında ise "Birkaç kişi yüzünden kimseyi rencide etmek istemedim ama yine taşlar geldi, taraftarın arasında kaldık. Otobüste saklanıyoruz falan. Hep bize oluyor ama, başka takımlara olmuyor. Biz bu ülkenin takımıyız. İstanbul’a gelen hiçbir takım taşlanmıyor. Hiçbir şey olmuyor. Otobüste vallahi kafamızı kollayarak duruyoruz yahu. Cam kırılır da, parçaları gözümüze girer mi diye korkuyoruz. Önde polis var, polis olsa ne olur? Adam taş atıyor. Otobüse saldırıyor. Bizi bırak hakemlere de saldırmışlar. Bilmiyorum ne olacak. Her şe kötüye gidiyor" açıklamasını yaptı.

Skorer

İLGİLİ HABERLER