Spor
  • 26.5.2020 10:56

İşte Ali Koç'un 2021 model teknik ekibi

Fenerbahçe'de Aurelio'dan sonra bir efsane daha geri dönüyor!

Mehmet Aurelio'nun ardından yeni sürpriz! Emre Belözoğlu'nun yardımcısı olacak...Fenerbahçe'nin yeni sezondaki teknik kadrosu büyük ölçüde şekillendi. İş büyük ölçüde resmi açıklamalara kaldı.

Aurelio resmen açıklandı

Sarı lacivertliler, eski oyuncusu Mehmet Aurelio'nun yardımcı antrenör olarak göreve başladığını resmen duyurdu.

Sürpriz olmazsa Bjelica göreve başlayacak

Son dakika bir sürpriz olmazsa gelecek sezon Fenerbahçe'nin başında teknik direktör olarak Nenad Bjelica olacak. Hırvat hocayla var olan bazı pürüzler de giderildi.

Tuncay Şanlı da yuvaya dönüyor

2021-22 sezonunda Bjelica'nın yardımcılarından birin de Tuncay Şanlı olması bekleniyor. Sarı lacivertliler, efsane futbolcularını da yeniden takıma kazandırmak istiyor.

Volkan Demirel de teknik heyette kalacak

Tuncay Şanlı'nın yanı sıra mevcut kadrodan Volkan Demirel'in de yine teknik heyette devam etmesi bekleniyor.

Belözoğlu'nun yardımcısı Reçber 

Takım sportif direktörü de arttık ayyuka çıkan Emre Belözoğlu olacak. Ancak yeni bir gelişme var. Belözoğlu'nun yardımcılığını da yine 90'larda Fenerbahçe forması giyen Serkan Reçber'in olması bekleniyor.

Beşiktaş'ta da çalışmıştı 

Halihazırda Kasımpaşa Kulübü'nde sportif direktör olan Reçber'in idari direktör sıfatıyla Belözoğlu'nun yardımcısı olması öngörülüyor. Reçber, 2018 yılında Beşiktaş'ta da scout departmanın başında yaklaşık 3 ay çalışmıştı.

Ali Koç'un hayali Zico dönemi Fenerbahçe

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Bjelica ve ekibinden Zico'lu Fenerbahçe döneminde futbol oynayan bir takım kurmasını bekliyor.

 

İLGİLİ HABERLER