Yaşam
  • 15.2.2020 22:53

İşte Cem Yılmaz'ın dünden bugüne tüm sevgilileri...

Sunucu Defne Samyeli ile 1,5 yıllık ilişkisini sürpriz şekilde sonlandıran Cem Yılmaz (46), kendisinden 18 yaş küçük oyuncu Serenay Sarıkaya ile yeni bir aşka yelken açtı. 2012 yılında evlendiği Ahu Yağtu'dan 2013'te boşanan usta komedyen, sinema filmleri, oyunculuğu ve stand up performanslarının yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmüyor.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yaptığı başarılı işler dışında aşklarıyla da her zaman adından söz ettirmeyi başardı.

İşte Cem Yılmaz'ın güzelliği tescillenmiş sevgilileri...

Cem Yılmaz, ilk medyatik aşkını 1994 Best Model Of Turkey birincisi Sema Şimşek ile yaşadı. Aşk yalnızca 2 ay sürdü...

Cem Yılmaz'ın hayatına 1995 Miss Turkey güzeli Demet Şener girdi. Şener, yaşadığı aşkı 'Beni çok güldürüyor, birden ona aşık oldum' sözleriyle anlatmıştı... Yılmaz - Şener aşkı da zamana yenildi ve 1 aylık ilişki magazin tarihinde yerini aldı...

Yılmaz, 90'lı yılların sonunda Zeynep Tümerdem ile yeni bir aşka yelken açtı. 'Evlilik olur mu, olmaz mı?' diye konuşulurken birlikte geçen 3 yılın sonunda ayrılık haberi geldi.

Cem Yılmaz, ayrılığı çabuk unuttu ve gönlünü 1997 Elite Model Look güzellik yarışmasında 2. olan Deniz Barut'a kaptırdı. Çok geçmeden bu aşkta da ayrılık kararı alındı.

Ünlü komedyen en uzun ilişkilerinden birini işletmeci Lal Dedeoğlu ile yaşadı. İkilinin aşkı günlerce gazete manşetlerine taşındı. 4 yıllık aşk, ani bir kararla bitti... Yılmaz, Lal Dedeoğlu'ndan 'Onun yeri bende her zaman başka' diye bahsetti...

2000'li yılların başında Cem Yılmaz, tescilli bir güzelle daha el ele çıktı kameraların karşısına. Bu kez yanındaki isim 2000 Miss Turkey üçüncü güzeli Cansu Dere'ydi... Bir dargın bir barışık devam eden aşk 6 yıl sürdü. Evleneceklerine kesip gözüyle bakılan ikili 2010 yılında bir daha geri dönmemek üzere ayrıldı.

Cem Yılmaz'ın adı Cansu Dere'nin ardından Ahu Yağtu ile aşk dedikodularına karıştı. Bu aşkın en dikkat çeken tarafı Dere ve Yağtu'nun yakın arkadaş olmasıydı... Bir çok kez evliliğin eşiğinden dönen Cem Yılmaz, 2012 yılında sürpriz bir kararla Ahu Yağtu ile nikah masasına oturdu. Yılmaz, evlendiklerinde 4 aylık hamile olan Ahu Yağtu'dan 2013 yılında anlaşmalı olarak boşandı.

Cem Yılmaz, 2014 yılının son günlerinde 1999 Miss Turkey 1. Güzeli, Ayşe Hatun Önal ile görüntülendi. Geçmişte de kısa süreli aşk yaşayan ikili yıllar sonra yeniden bir araya geldi. Ancak aşk bu sefer de uzun ömürlü olmadı. Ayşe Hatun Önal ile Cem Yılmaz 2,5 ayın ardından yollarını ayırdı. Önal'ın, çapkınlıkları ve ilgisizliğinden bıktığı için Yılmaz'ı terk ettiği iddia edildi...

2016 yazına Cem Yılmaz ve Ebru Şallı yakınlaşması damga vurdu. İlk kez Çeşme'de birlikte görüntülenen çiftten Ebru Şallı, aşkı doğrulayan açıklamalar yaptı. Yılmaz ise uzun süre sessizliğini korudu. Tam 'Aşk evliliğe mi gidiyor' manşetleri atılmaya başlamıştı ki, Cem Yılmaz Şallı ile ilgili sorulara çok tartışılan bir yanıt verdi: Ateş et ve Unut! Bu açıklama ikilinin yollarını ayırdı...

Cem Yılmaz, 2018 yılında 'O Ses Türkiye' programında karşı karşıya geldiği 1991 Miss Turkey güzeli Defne Samyeli ile yeni bir aşka yelken açtı. Çiftin Bodrum'da çekilen romantik fotoğrafları günlerce konuşuldu. Yılmaz, ilk defa sosyal medya hesaplarında sevgilisi ile fotoğraflarını paylaştı.

Geçtiğimiz yıl ekim ayında Cem Yılmaz sevgilisi Defne Samyeli ve Samyeli'in kızları ile birlikte Serenay Sarıkaya'nın baş rolünü üstlendiği Alice Müzikali'ni izlemeye gitti.

Bu sürpriz ziyaretten sonra Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya'ya ilgi duymaya başladığı haberleri gündeme geldi.Bütün yazı el ele, göz göze geçiren Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin 1,5 yıllık ilişkisinde ilk ciddi kriz de bu haberlerden sonra yaşandı. Krizi aşamayan çift, ilişkilerini bitirme kararı aldı.

İhanet haberleri gündeme gelince, Defne Samyeli sosyal medya hesabından sert bir açıklama yaptı:"Benim özelim bana aittir.Kimsenin benim özel hayatımla ilgili merakını tatmin etmek gibi bir zorunluluğum, kimseye açıklama borcum yok.İnsanları kışkırtıp konuşturma ya da 'maksat haber olsun' mantığıyla dedikodu programlarına içerik sağlamak amacıyla devamlı yalan üreten anlayışı bu yaşımda hala hayretle izliyorum. İşini sağduyuyla yapan basın mensubu arkadaşlarımı yine tenzih ediyorum. Üstüne alınması gereken sözde magazin gazetecileri neyse en kısa zamanda ekmeklerini kazanacakları hayırlı, faydalı başka işler diliyorum..."

Ayrılığın ardından sessizliğini koruyan Cem Yılmaz ise konuk olduğu 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programında Serenay Sarıkaya'ya olan ilgisini ilk kez açıkladı.Yılmaz 'Instagram'da Serenay Sarıkaya'nın fotoğraflarına bakıyorum, dalıp gidiyorum. Bu stalk mu oluyor?' diye sordu.

Haberler karşısında inatla sessizliğini koruyan çiftten ilk fotoğraf ise geçtiğimiz hafta yaptıkları Atina kaçamağından geldi. Böylece Cem Yılmaz- Serenay Sarıkaya ilişkisi belgelenmiş oldu.

Atina dönüşü İstanbul Havalimanı'nda görüntülenen Serenay Sarıkaya, bu kez ilişkisini kabul etti ve itiraf gibi bir açıklama yaptı: Her şey gördüğünüz gibi...

Cem Yılmaz, Ağustos ayında Instagram sayfasında Defne Samyeli ile videosunu paylaşmıştı. Çiftin videosunu beğenenler arasında Serenay Sarıkaya'nın da olması dikkatlerden kaçmadı.

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya arasındaki aşk iddialarıyla ilgili gazetecilere ilk kez konuştu.“Yaptığınız haberlere sert tepki vermiştim. Yeni gelişmelere baktığımda o haberi işini sağduyulu yapan arkadaşlar yapmış. Hiç konduramadım. Bilmiyordum. Meğer siz haklıymışsınız. Size haksızlık etmişim.”

KAYNAK : MİLLİYET

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER