Yaşam
  • 30.8.2019 01:54

İşte Gönül Yazar'ın 32 yaş küçük yönetmen sevgilisi

Yedi kez evlenip boşanan Gönül Yazar, “İnşallah yeniden telli duvaklı gelin olurum. Çok istiyorum, bir aydır da sevgilim var” dedi. Ünlü şarkıcının aşk yaşadığı kişi ortaya çıktı.

Gönül Yazar, geçtiğimiz günlerde yeniden gelin olmak istediğini söyledi. Daha önce 7 kez evlenip boşanan 'Taş Bebek' lakaplı sanatçı, “İnşallah yeniden telli duvaklı gelin olurum. Çok istiyorum” dedi.

Yaklaşık bir aydır yeni bir aşka yelken açan Gönül Yazar'ın gizemli sevgilisi ortaya çıktı. 83 yaşındaki şarkıcı, yönetmen Rüzgar Mağden ile aşk yaşıyor.

32 YAŞ KÜÇÜK!

Gönül Yazar ile sevgilisinin arasında 32 yaş fark var. Rüzgar Mağden'in, 'Beyaz Show' başta olmak üzere birçok önemli projede yer aldığı biliniyor.

32 YAŞ KÜÇÜK!

83. YAŞINI BİRLİKTE KUTLADILAR

Rüzgar Mağden, sevgilisi Gönül Yazar’a doğum günü sürprizi yaptı. Mağden, sevgilisine olan aşkını şu sözlerle dile getirdi:"Sen aşk ile kutsanan güzel kadın,Ne güzel şey varlığın, Dilime duadır adın. Gönül Yazar Nice yıllara."

83. YAŞINI BİRLİKTE KUTLADILAR

"TAVANA BAKIYORDUM, ŞİMDİ TELEFONA BAKIYORUM"

Geçtiğimiz günlerde Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına katılan Gönül Yazar, "21 yıldır hayatımda kimse yoktu ve tavana bakıyordum, şimdi telefona bakıyorum. Bir aydır hayatımda biri var. Hayatımdaki kişi 10 yaşındayken bana aşık olmuş. Herkes gibi bizim de aramızda yaş farkı var. İkimiz de evlilik düşünmüyoruz. Onun da aklında olduğunu düşünmüyorum" açıklamasını yapmıştı.

"TAVANA BAKIYORDUM, ŞİMDİ TELEFONA BAKIYORUM"

'2. Sayfa' programına telefonla bağlanan Gönül Yazar, aşkını ilan ederken, merak edilen her şeyi anlattı. Usta sanatçının açıklamalarından satır başları şöyle:

"TAÇSIZ KRAL FİLMİNDE AŞIK OLMUŞ"

- Metin Oktay’la ‘Taçsız Kral’ filmde oynamıştım, sevgilim beni orada görüp aşık olmuş. 10 yaşında bana aşık olmuş. O zaman ‘Ben bu kadınla evleneceğim’ demiş.

"TAÇSIZ KRAL FİLMİNDE AŞIK OLMUŞ"

"ÇOK SEVİYORUM ONU"

- Ne ben ondan başkasına bakarım, ne de o benden başkasına bakar. Hayatta hiç kimseye Rüzgar’a güvendiğim kadar güvenmedim. Ben böyle aşk görmedim, onu çok seviyorum.

"ÇOK SEVİYORUM ONU"

"51 YAŞINDA ADAMIN NERESİ ÇITIR?"

- 51 yaşında adamın neresi çıtır? Benim ne kabahatim var, ondan daha büyük olmak mı kabahat? Bana ‘Senin için her şeyi sırtlanmayı göğüslemeye hazırım’ dedi.

"51 YAŞINDA ADAMIN NERESİ ÇITIR?"

- Rüzgar bir kez evlenmiş, daha sonra da boşanmış. Eski eşi de beni biliyor. Hatta eski eşi yeniden bir yuva kurmuş, beni de çaya davet etti. Rüzgar’ın boşandığı hanımefendi beni çok seviyor, destekliyor.

İLGİLİ HABERLER