Gündem
  • 2.4.2020 00:40

İşte Milli Dayanışma Kampanyasında şu ana kadar toplanan rakam

Milli Dayanışma Kampanyası'na destek yağdı! Fahrettin Altun toplam bağış miktarını açıkladı

Milli Dayanışma Kampanyası'na destek yağdı... İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter'daki hesabından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" çağrısıyla başlattığı dayanışma kampanyasıyla toplanan bağış miktarına ilişkin açıklamada bulundu. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Milli Dayanışma Kampanyası kapsamında şu ana kadar 552 milyon 529 bin 912 lira toplandığını bildirdi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Milli Dayanışma Kampanyası'nda şimdiye kadar 552 milyon 529 bin 912 Türk lirası toplandığını bildirdi.

İletişim Başkanı Altun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Cumhurbaşkanımızın 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' çağrısıyla başlattığı milli dayanışma kampanyamızda şimdiye kadar 552.529.912 lira toplandı. Kampanyamızla ilgili tüm bilgileri http://bizbizeyeteriz.gov.tr sitesi aracılığıyla milletimize sunuyor, şeffaf iletişim politikamızı sürdürüyoruz"

'MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASININ İNTERNET SİTESİ AÇILDI'

Altun, "Kampanyamızla ilgili tüm bilgileri http://bizbizeyeteriz.gov.tr sitesi aracılığıyla milletimize sunuyor, şeffaf iletişim politikamızı sürdürüyoruz. Milli Dayanışma Kampanyasının internet sitesi www.bizbizeyeteriz.gov.tr açılmıştır. Sitede, kampanya kapsamında yapılan güncel bağış miktarı ve gönderilen SMS sayısının yanı sıra 1 milyon TL üzerinde bağış yapan kurum, şirket ve kişi isimleri de yer alacaktır. Kampanyaya ilişkin tüm detaylara erişilebilen site üzerinden bağış yapılabilecek banka hesap numaraları, SMS bilgileri ve kampanya görsellerine de ulaşılabilmektedir" ifadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (3)

  • - CUMHUR

    Hastalıklı virüslü Chp Zihniyet i kendinizi sorgulayın. İyi iş yapanlara çelme takacağınıza insan olduğunu zu hatırlayın

  • - EKONOMİST

    Allah Rasûlü -sallâllâhu aleyhi ve sellem- ashâbından bey‘at alırken pek çoğuna “kimseden bir şey istememe”lerini şart koşmuştur. Zekât almaya değil zekât vermeye gayret etmelidir. Zira Allah Rasûlü -sallâllâhu aleyhi ve sellem- şöyle buyurmuşlardır:“Veren el, alan elden daha hayırlıdır.

  • - EKONOMİST

    Toplanan para 550.000 BİN TL bu 550 BİN aileye 1000 TL lik kaynak demektir Allah razı olsun.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER