Yaşam
  • 26.11.2019 23:45

Kadın gardiyan mahkumla basıldı

Ülke bununla çalkalanıyor! Genç gardiyan gönlünü mahkuma kaptırdı...

Birleşik Krallık'ta görev yapan 27 yaşındaki güzel gardiyan, gönlünü hırsızlık suçundan hüküm giyen bir mahkuma kaptırınca ülkede olay yarattı.Birleşik Krallık'ın Wrexham kentine bağlı Johnstown'da yaşayan Ayshea Gunn, şehirdeki Berwyn Hapishanesi'nde çalışıyordu. Britanya'nın en büyük erkek hapishanesi olan Berwyn'de gardiyan olarak çalışan 27 yaşındaki kadın, bir mahkumla uygunsuz ilişki yaşadı.

Khuram Razaq, 23, from Birmingham, admitted conspiracy to steal cars and were jailed for four years eight months and three years six months respectively after the car cutting den was raided

2017 yılında hizmet vermeye başlayan hapishanede hırsızlık suçundan yatmakta olan Khuram Razaq ile gardiyan Ayshea arasında hapishane kurallarına uygun olmayan bir ilişki gelişti.2017 yılında hizmet vermeye başlayan hapishanede hırsızlık suçundan yatmakta olan Khuram Razaq ile gardiyan Ayshea arasında hapishane kurallarına uygun olmayan bir ilişki gelişti.

Khuram Razaq ile ilgili görsel sonucu

Gardiyan ile mahkumun ilişkisi, 31 Temmuz 2018'de başladı ve 20 Kasım 2018'e kadar devam etti. Ayshea Gunn ve Khuram Razaq'ın ilişkileri iddiaya göre dört ay sürdü.

İlgili resim

Ayshea Gunn, kefaletle serbest bırakıldı. Mold Magistrates Mahkemesi'nde görülen duruşmada çiftin ilişkisine dair detaylar verilmedi.Duruşmaya siyah bir takımla katılan Ayshea Gunn, duruşmada sadece adını, doğum tarihini ve adresini doğrulamak için söz aldı. Mahkeme salonu bekleyen basın mensuplarına ise bir açıklama yapmadı.

Khuram Razaq ile ilgili görsel sonucu

Savcı Robert Blakemore, 29 yaşındaki mahkum Khuram Razaq'ın, hapishaneden kamera ile bağlantı kurarak tanıklık edebileceğini söyledi.Çiftin hapishane sınırları içinde cinsel ilişki yaşayıp yaşamadığı bilinmiyor.

Khuram Razaq ile ilgili görsel sonucu

Wrexham'daki Berwyn Hapishane'si 28 Şubat 2017'de açılmıştı. Berwyn, "süper hapishane" olarak anılsa da sık sık olumsuz haberlerle gündeme geliyor.

Khuram Razaq ile ilgili görsel sonucu

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER