Asayiş
  • 24.6.2014 16:46

Kapkaççıları soluk soluğa bıraktı

Bir yandan da telefonla aradığı polisle irtibata geçen kadın, iki şüphelinin kıskıvrak yakalanmasını sağladı.O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.Bayrampaşa'da Kadriye V.'nin cüzdanı iki kapkaççı tarafından çalındı.
Hızla uzaklaşmaya çalışan kapkaççıların peşinden koşmaya başlayan talihsiz kadın, cep telefonuyla da polise ulaştı. Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri kapkaççıları kovalayan kadınla irtibata geçerek iki şüphelinin kaçtığı bölgede çalışma başlattı. Kadına kapkaç yapan yabancı uyruklu iki kişi, polis ekipleri tarafından dinlendikleri bir binanın girişinde kıskıvrak yakalandı.
Kapkaça uğrayan kadının şüphelilerin peşinden koşması ve yaşananlar çevredeki güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde talihsiz kadının kapkaççıların peşinden koşması ve koşmaktan yorulan kapkaççıların bir binanın girişine nefes nefese gelerek dinlenmesi görülüyor. Polis ekipleri tarafından dinlendikleri binanın girişinde yakalanan Arnavutluk uyruklu Mehmeti J ve Zyber K işlemlerinin ardından çıkarıldıkları mahkemede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. İki kapkaççı sınır dışı edilerek ülkelerine gönderildi.
Bulut MÜLHİM İstanbul DHA

İLGİLİ HABERLER