Medya
  • 16.1.2020 16:11

Kardeşinin öldüğünü öğrendi yine de yayına devam etti

Iraklı spiker kardeşinin öldüğünü haber sunarken öğrendi..

Irak'ta yayın yapan bir haber kanalında spikerlik yapan Sugar Abbas Jamili program öncesinde Irak ordusunda görev yapan ağabeyinin öldüğü haberini aldı. Buna rağmen programa çıkıp haberleri sunan Jamil, "Bu üzgün görüntüm için özür dilerim" dedi.

Irak'ta yayın yapan Ürdün merkezli haber kanalı Dijlah TV'nin spikerliğini yapan Sugar Abbas Jamil, programın hemen öncesinde Irak ordusunda olan erkek kardeşinin öldüğünü öğrendi. Programa çıkan Jamil, durumu anlatıp 'görüntüsü' için özür dileyerek programa devam etti.

Dijlah TV'nin spikerliğini yapan Sugar Abbas Jamil, program öncesinde Irak ordusunda binbaşı olarak görev yapan ağabeyi Tarık Abbas Jamil'in, Bağdat'ın kuzeyindeki Balad Hava Üssü'ne düzenlenen saldırıda öldüğünü öğrendi.

"Üzgün görüntüm için özür dilerim"

Oldukça üzgün görünen Sugar Abbas Jamil, "Sadece birkaç dakika önce ağabeyimin öldüğünü söylediler. Bu üzgün görüntüm için özür dilerim. Medyada çalışırken öğrendiğim şeylerden biri, kişisel hayatı stüdyonun kapılarının arkasında bırakmanız gerektiğidir. Bu nedenle, programa devam edeceğim ve ülkede neler olduğu hakkında en son haberleri size bildireceğim" diyerek programı sunmaya başladı.

 

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER