Spor
  • 7.7.2020 16:40

Kayserispor Başkanı Mensah için hangi takımla görüştüklerini açıkladı

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, transferin gözde ismi Bernard Mensah için Beşiktaş ile görüştüklerini açıkladı.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, transfer kulislerinin popüler ismi Bernard Mensah için Beşiktaş ile görüştüklerini itiraf etti.

Gözbaşı ayrıca sezon sonuna kadar Bernard Mensah'ın transferinin nasıl neticeleneceğine dair konuşmayacağının da altını çizdi.

TRT Spor'a konuşan Berna Gözbaşı, "Mensah için resmi olarak Beşiktaş ile görüştük. Lig bitene kadar sonuç ile ilgili bir şey söylemek istemiyorum." ifadelerin kullandı.

AHMET NUR ÇEBİ DEVREDE

Beşiktaş yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Siyah beyazlı yönetimin Kayseri ekibi ile ilişkilerinin iyi olması ve Mensah'ın da Beşiktaş'ta forma giymek istemesi bu transferin gerçekleşme ihtimalini güçlendiriyor.

Ligin bitimiyle birlikte tarafların yeniden görüşeceği ve son durumun belli olacağı öğrenildi.

GENÇLERE ÖZEL İLGİ

Hes Kablo Kayserispor'a yenilerek üst sıralara çıkma şansını kaybeden Beşiktaş, perşembe günü oynayacağı Kasımpaşa maçının hazırlıklarına başladı. Teknik ekibin özellikle Ersin ve Rıdvan ile özel olarak ilgilendiği öğrenildi.

Teknik direktör Sergen Yalçın'ın yardımcısı Ozan Köprülü, yaptıkları bireysel hatalar nedeniyle eleştirilen iki genç futbolcunun moral seviyesini yükseltmek için uğraş veriyor.

Köprülü'nün Kayseri'den dönüş yolunda Ersin ve Rıdvan'dan fiziksel ve zihinsel olarak kalan maçlara hazırlanmalarını istediği öğrenildi.

Sergen Yalçın'ın özellikle ilk yarıda oynanan futboldan memnun olduğu ve Kasımpaşa maçında da aynı oyun anlayışıyla sahada olmayı planladığı gelen haberler arasında.

İLGİLİ HABERLER