Gündem
  • 28.4.2021 11:32

Kemalist ilahiyatçı oruç anketi yaptı, Takipçilerinin çoğunun 'Ateist' çıktı

Kemalistlerin İlahıyatçısı Cemil Kılıç, sosyal medya hesabından 'Oruç tutuyor musnuz?' diye sorarak bir anket yaptı. Anket paylaşımına yapılan yorumlarda Kılıç'ın takipçilerinin çoğunun ateist olduğu ortaya çıktı.

Kemalistlerin İlahıyatçısı Cemil Kılıç, twitter hesabından 'Oruç tutuyor musnuz?' diye sorarak bir anket gerçekleştirdi. Anket sonuçlarına göre, Cemil Kılıç'ın takipçilerinin yüzde 70'i oruç tutmadığını söyledi.

Takipçilerinin çoğu ateist!

Anket mesajına yapılan yorumlarda Cemil Kılıç'ı takip edenlerin büyük çoğunluğunun ateist ve deist olduğu ortaya çıktı.

İçki mesajı tepki çekmişti!

Kemalistlerin beğenerek takip ettiği Kılıç, geçtiğimiz aylarda paylaştığı bir içki mesajında, "Kur’an-ı Kerim‘de içki içmenin yasak olmadığını savunan Kılıç, sarhoş olmanın haram kılındığını iddia etti. Kılıç “Kur’an’a göre; içki içmek değil sarhoş olmak haramdır." diyerek, tüm tepkileri üzerine çekmişti.

Gerçek hocalara dil uzatmıştı!

Kemalistlerin İlahiyatçısı Cemil Kılıç, bir başka paylaşımında da Din adamlarına hakaret ederek, onları hedef almıştı: "10 Nisan Laiklik Günü kutlu olsun. Laiklik aklın özgürlüğüdür. Laiklik olmazsa din adamları aklınızı bir fare gibi kemirir."

 Yeniakit.com.tr 

İlahiyatçı Yazar Cemil Kılıç Diyanet'e iftira attı! Yalanı ortaya çıkınca paylaşımını sildi

İlahiyatçı Yazar Cemil Kılıç yine yalana sarıldı. Daha önce, 'Başörtüsü İslam'ın gereği değil' diyerek gündeme gelen Kılıç, bu kez de Diyanet İşleri Başkanlığı'na iftira attı. Kılıç, Diyanet'in Cumhuriyet mesajının Twitter paylaşımından bir kısmını aldı, "Cumhuriyet’in kurucusu Atatürk’ü yine sansürlediniz. Nedir derdiniz?" ifadelerini kullandı. Diyanet'in paylaşımında yer alan, "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyoruz" kısmını fark eden Kılıç, paylaşımını hemen sildi.

İlahiyatçı Yazar Cemil Kılıç; Cumhuriyet Bayramı'nda da yalanlarına devam ediyor.

KILIÇ'IN "CUMHURİYET'İN KURUCUSU ATATÜRK'Ü YİNE SANSÜRLEDİNİZ" İDDİASI YALAN!

Cemil Kılıç; Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajında Atatürk'ü sansürlediğini iddia etti. Kılıç, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki şahsi hesabından yaptığı açıklamada; "Cumhuriyet'in kurucusu Atatürk'ü yine sansürlediniz. Nedir derdiniz?" iddiasında bulundu.

İLGİLİ HABERLER