Asayiş
  • 16.7.2019 23:42

Kemer'de metruk binadaki yangından bir ceset ve dram çıktı

Kemer'de metruk binada çıkan yangında bir kişi yanarak öldü. Antalya'nın Kemer ilçesinde daha önce bar olarak kullanılan metruk binada çıkan yangında, İdris Çoktan yanarak yaşamını yitirdi.

Antalya’nın Kemer ilçesinde kullanılmayan bir dinlenme tesisinde öğle saatlerinde çıkan yangında bir kişi yanarak hayatını kaybetti. İtfaiyenin yangını söndürdükten sonra yaptığı inceleme sırasında tespit edilen ceset için olay yerini niceleme ekipleri çağrıldı. Hayatını kaybeden İdris Çoktan'ın aynı bölgede kenevir yetiştirirken polis tarafından yakalandığı öğrenildi.

Merkez Mahallesi Deniz Caddesi diskolar bölgesinde bulunan tesisin havuz kısmında bulunan kulübede yangın çıktı. Küçük çaplı patlamalarında meydana geldiği yangını çevredeki vatandaşlar fark ederek itfaiyeye haber verdi.

 

 

Olay yerine gelen itfaiyeciler yangını etrafa sıçramadan söndürdü. Bir itfaiye erin yangın alanını incelerken ceset farketti. Polis ekipleri çevreyi güvenlik bandı çekerek olay yerine giriş çıkışları kapatırken, olay yeri inceleme ekibi ve Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı olay yerine geldi. Yapılan inceleme sonucunda İdris Çoktan’ın (48) kömürleşmiş cesedi önce Kemer Devlet Hastanesi morguna burada yapılan incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

ANTALYA KEMER metruk bina YANGIN ceset ile ilgili görsel sonucu
 

Kenevir yetiştirirken yakalanmış

Yangında hayatını kaybeden İdris Çoktan'ın yaklaşık 1 ay kadar önce yanarak can verdiği bölgede kenevir yetiştirirken polis tarafından yakalandığı ortaya çıktı. Yüzme havuzunda kalan suyun koku ve sinek yaptığı şikayeti üzerine suyu boşaltmaya çalışan belediye ekiplerinin şüphesiyle yapılan baskında 102 kök Hint keneviri ele geçirilmişti.

Metruk ahşap yapıda çıkan yangında öldü

KÖPEKLER YETİM KALDI

Olay yerinde hayatını kaybeden İdris Çoktan'ın beraber yaşadığı 4 köpeği Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakım Evi yetkilileri tarafından koruma altına alındı. Yangın anını görüntüleyen ve yangın sonrası olay yerine giden Habervitrini Editörümüz köpeklerden birini üzgün halde yanan yere bakarken gördü. Sahilin eğlencesi olarak bilinen bu köpeklerin akıbeti ne olacak merak ediliyor. İşte o köpeklerin sahilde oyun oynarken daha önce görüntülediğimiz mutlu ve sevimli halleri... (Videonun son kısmında oyun oynayan kardeş köpekler)

 

 

İLGİLİ HABERLER