Yaşam
  • 10.5.2019 21:48

Kenan Doğulu karısının eski sevgilisinin resmini yayınlamasına kızmadı

Beren Saat eski sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı

Kenan Doğulu'nun yaptığı "Boşanmıyoruz" açıklamasının ardından Beren Saat, Instagram hesabından eski sevgilisi Efe Güray'la fotoğrafını paylaştı.

Beren Saat'le boşanacakları iddia edilen ve haklarında her gün yeni bir haber çıkan şarkıcı Kenan Doğulu, günler sonra sessizliğini bozarak "İyiyiz bir sorun yok keyfimiz yerinde." demişti.

Bu açıklamanın ardından Beren Saat'te ilginç bir paylaşım geldi. Saat, trafik kazasında hayatını kaybeden Efe Güray'la fotoğrafını sarı kalp emojisiyle paylaştı. Oyuncunun eşinin açıklamasının ardından bu fotoğrafı paylaşması ise kafaları karıştırdı.

"KEYFİMİZ YERİNDE" DEMİŞTİ

Eşinden sonra ilk kez konuşan Kenan Doğulu ise, "İnsanları ilgilendiren bir şey olursa biz açıklama yaparız, anons da ederiz ama yok. Şu an iki kişi arasında olan bir şey. Beren sette ve çok yoğun. Yaptığınız her negatif haber arkadaşlarımızı, ailemizi, bizi ister istemez üzüyor. Negatif haberlerle insanları üzmeyin. Telefonlarımız susmuyor. İyiyiz bir sorun yok keyfimiz yerinde" diyerek açıklama yapmıştı.

EFE GÜRAY KİMDİR?

Beren Saat'in hayatını kaybeden erkek arkadaşı Efe Güray, 1985 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Kısacık ömründe başarıdan başarıya koştu. Henüz 19 yaşına geldiğinde bir arkadaşının kullandığı araçla geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Efe Güray, Beren Saat'in sevgilisiydi.Beren Saat'i ünlü olmasına yardım eden yarışmaya katılmasını o sağlamıştı. Türkiye, Efe Güray'ı sevgilisi Beren Saat yorulmasın diye yarışma sırasında beklerken tanımıştı.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER