Asayiş
  • 15.4.2021 22:48

Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal’ın kızları Lalin göründü

KAYNAK : MİLLİYET

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Sinem Kobal, altı aylık kızları Lalin'le Boğaz keyfi yaptı. Çiftin kızları, ilk kez objektiflere takıldı

Beş yıl önce hayatlarını birleştiren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun mutluluğu, geçtiğimiz ekim ayında dünyaya gelen kızları ile katlandı.

Babasının 'Annesine benziyor ama içinden de Kenan bakıyor' dediği; annesinin ise "Daha 5 buçuk aylık ama bence de bana benziyor" dediği Lalin bebek çok merak ediliyordu

ÜNLÜ ÇİFT KURAL BOZDU

ÜNLÜ ÇİFT KURAL BOZDU

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun altı aylık kızları Lalin, ilk kez Tarabya'da görüntülendi. Çift, havanın sıcak olması nedeniyle arkadaşlarının teknesiyle Boğaz keyfi yaptı. Tekneye doğru yürüyen ünlü çift, gazetecilerin sorularını yanıtlamadı.

ANNE-KIZ GÜVERTEDE

ANNE-KIZ GÜVERTEDE

Bir ara minik kızını alıp arkadaşına ait teknenin güvertesine çıkan 33 yaşındaki Kobal, Lalin'e hem martıları hem de denizi seyrettirdi.

Annesinin kucağında tüm sevimliliğiyle etrafı seyreden Lalin, güzel oyuncunun kopyası gibiydi.

Oyuncu çift, daha sonra arkadaşlarıyla üç saat boyunca sahilde dolaştı.

KENDİ DE PAYLAŞTI

KENDİ DE PAYLAŞTI

Kobal, akşam saatlerinde ise bu defa bebeğiyle çektirdiği kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

ÜNLÜ İSİMLER YORUM YAĞDIRDI

ÜNLÜ İSİMLER YORUM YAĞDIRDI

Kısa sürede 533 binden fazla beğeni alan Kobal'ın paylaşımını gören Başak Dizer, Nur Fettahoğlu, Ebru Akel, Murat Dalkılıç, Fahriye Evcen, Yasemin Özilhan ve Özge Özpirinçci gibi birçok ünlü isim; gönderiye kalp ve nazar boncuğu emojileri koydu.

 

İLGİLİ HABERLER