Gündem
  • 26.3.2019 17:11

Kılıçdaroğlu derdini yine anlatamadı!

Nükte yapmak isterken ağzı yüzü dolanan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Eyüpsultan'da Emel Bilenoğlu, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu. İki oğlu, üçüncüsü ben Kılıçdaroğlu. Bir de dördüncüsü Kaftancıoğlu" şeklinde konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eyüpsultan'da halka hitap etmeye çalıştı.

Nükte yapacaktı... Olmadı

Partisinin Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu'nun herkesi kucaklayan bir belediye başkanı olacağını savunan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

"Bütün amacı daha güzel bir Eyüpsultan. O en çok sizlere güveniyor. Sizlerin vereceği her oy, daha güzel, daha huzurlu Eyüpsultan'ın kapılarını sonuna kadar açacak. Ben ona güveniyorum, siz de ona güvenin. Eyüpsultan'da Emel Bilenoğlu, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu. İki oğlu, üçüncüsü ben Kılıçdaroğlu. Bir de dördüncüsü Kaftancıoğlu. İstanbul'da hep beraber mücadele ediyoruz. Sorunlarınız var biliyorum. Mutfaklarda yangın var, işsizlik sorunu var biliyorum. Bütün bunları aşabiliriz. Mücadele, demokrasi mücadelesidir. Sandığa gideceğiz, oylarımızı vereceğiz."

Yorumlar (1)

  • - EKONOMİST

    Bay Kemal AKP hükümetleri 17 yılda yeni para ile 2 trilyon eski parayla 2 kentilyon yani 2000 kat trilyon vergi topladı bunun hesabını veremiyor medyacı yandaş müteahhite fazla para öderken kendide komisyon almış faturayıda millete çakmış bunun için yatırımdan yatırıma koşuyor medya bunları yağlıyor; millet için değil kendisi için çalışmışlar ; MHP li adaylarda öyle demeye başladı demek ki bu yatırım işinde bir çapanoğlu var iktidardan düşünce akla kara ortaya çıkacak işte size er meydanı çekin kulaklarını belediyelerdeki yolsuzlukları FETÖ ye yardım yataklıkları ortaya saçılsın.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER