Gündem
  • 26.5.2013 11:11

Kılıçdaroğlu’na salon şoku

Partisini 81 il başkanları toplantısının yanında bir dizi açılış ve ziyaret için Antalya’da bulunan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geceyi Meydankavağı Mahallesi’ndeki kızı Aslı Nadir’in yanında geçirdi. Saat 09.40’ta kızının yanından ayrılan Kılıçcaroğlu, partisinin il başkanları toplantısının yapıldığı Kundu Ramada Otel’e geçti. Burada Doğu ve Güney Doğu Anadolu illerinin il başkanları ile çözüm süreci hakkında görüşme yapacak olan Kılıçdaroğlu, salon krizi yaşadı. Otel içindeki ilk salonun, Kılıçdaroğlu’nun korumalarına haber verilmeden değiştirilmesi nedeniyle yeni salonun yeri arandı. Otelin arka kapısından çıkarılan Kılıçdaroğlu, yolun karşısındaki otelin diğer salonuna götürüldü. Yaklaşık 10 dakika salon aranmasını ardından Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin’e, “ Siz bakmadınız mı salona, sizin haberiniz yok mu? diye sordu. Keskin ise, “Bilmiyoruz efendim, sonradan salonun yeri değiştirilmiş” cevabını verdi. Salonun yerinin bulunmasının ardından Kılıçdaroğlu, basına kapalı olarak görüşmelerine başladı.

Kılıçdaroğlu’ndan sır toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Doğu ve Güney Doğu Anadolu il başkanları ile özel bir toplantı yaptıklarını söyledi. Kılıçdaroğlu, toplantının içeriği hakkında bilgi vermedi.

Partisini 81 il başkanları toplantısının yanında biz dizi açılış ve ziyaret için Antalya’da bulunan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Kundu bölgesindeki Ramada Otel’de Doğu ve Güneydoğu il başkanları ile yaptığı toplantının ardından gazetecilere açıklamada bulundu. Kılıçdaroğlu, "Doğu ve Güneydoğu Anadolu’dan gelen il başkanlarımızla özel bir toplantı yaptık. Onlar bazı sorunları aktardılar. Parti olarak görüşlerimizi aktardık, netleştirdik. Güzel bir sohbet ve toplantı oldu. Aktarılan sorunlar basına kapalıdır” diye konuştu.

Kılıçdaroğlu alkol yasağı ile ilgili yöneltilen soruyu yanıtsız bıraktı. Kılıçdaroğlu öğle yemeğinin ardından CHP Antalya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Gençlik Şöleni’ ne katılacak.

(İHA)

İLGİLİ HABERLER