Gündem
  • 12.1.2019 21:55

Kılıçdaroğlu'nun yengesi kaza kurbanı oldu

Kemal Kılıçdaroğlu'nun yengesi hayatını kaybetti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, trafik kazası sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden yengesi Belgüzar Gündüz'ün Bakırköy Amine Hatun Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine katıldı.

[Haber görseli]

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hıdır Gündüz'ün, Bahçeşehir'de 4 gün önce geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan eşi Belgüzar Gündüz (67), Şişli'deki Florence Nightingale Hastanesinde yaşımını yitirdi.

Belgüzar Gündüz ile ilgili görsel sonucu

Gündüz için ikindi vakti Bakırköy Amine Hatun Camisi'nde düzenlenen törene, Kılıçdaroğlu ile ağabeyi Yusuf Ziya Kılıçdaroğlu, CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ve eski CHP milletvekili Berhan Şimşek de katıldı.

Törenin ardından Kılıçdaroğlu tabuta omuz verdi. Belgüzar Gündüz, Silivrikapı Mezarlığında toprağa verildi.

Yorumlar (1)

  • - TAZMİNAT MANYAĞI

    Kılıçdaroğlu RTE ye tazminat ödemekten tazminat manyağı olmuş; tazminatı götüren muktedirse Diyanet Başkanından bu tazminatların haram olduğunu öğrenmiş şimdi inkar ediyor o tazminatlardan kuruş almıyorum MilyonTL leri avukatlarıma veriyorum madem paran çok maaşına niye % 26 zam yaptın derdin vatandaşı soymak mı devleti zarara uğratmak mı.?

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER