Asayiş
  • 29.6.2022 15:12

Kısmetse Olur yarışmacısı Dilan Eylem Öz ölü bulundu

Televizyon ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programıyla ünlenen 28 yaşındaki Dilan Eylem Öz'den acı haber geldi. Bir süredir kendisinden haber alınamayan genç kadının cesedi, anneannesiyle birlikte yaşadığı evde bulundu. Genç kızın kaldığı evin kapısı çilingirle açıldı. Öz'ün cansız bedenini gören yakınları yıkıldı…

 Televizyon ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programıyla ünlenen 28 yaşındaki Dilan Eylem Öz'den acı haber geldi. Bir süredir kendisinden haber alınamayan kadın cesedi, anneannesiyle birlikte yaşadığı evde bulundu. Avcılar Emniyeti yaşanan olaya ilişkin inceleme başlatırlırken, Öz'ün cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Genç kadının ölümünün arkasındaki gerçek buradan gelecek Adli Tıp Raporu ile açığa çıkacak.

Son dakika: Dilan Eylem Öz’ün sır sonu! Kısmetse Olur yarışmasında tanınmıştı!

Olay Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'nde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Annesi yurtdışında yaşadığı öğrenilen 28 yaşındaki Dilan Eylem Öz, Avcılar'da anneannesiyle birlikte kalıyordu.İddiaya göre Öz'ün anneannesi yaz tatilini için kısa bir süre önce memleketine gitti. Bir süredir evde yalnız yaşamaya başlayan genç kadının yakınları, Dilan'dan haber alamamaya başladı. Yaklaşık 3 gündür Dilan'dan herhangi bir haber alamayan yakınları durumdan şüphelenerek polise ihbarda bulundu.

İddiaya göre Öz'ün anneannesi yaz tatilini için kısa bir süre önce memleketine gitti. Bir süredir evde yalnız yaşamaya başlayan genç kadının yakınları, Dilan'dan haber alamamaya başladı. Yaklaşık 3 gündür Dilan'dan herhangi bir haber alamayan yakınları durumdan şüphelenerek polise ihbarda bulundu.

YATAKTA ÖLÜ BULUNDU

İhbar üzerine Öz'ün bulunduğu eve giren polis ekipleri, genç kadını yatak üzerinde hareketsiz şekilde yatarken buldu.Sağlık ekiplerince hayati fonksiyonları kontrol edilen kadının yaşamını yitirdiği belirlendi. Öz'ün şüpheli ölümüne ilişkin yapılan arama çalışmalarında ise genç kadının cesedinin yanında uyuşturucu madde bulunduğu ileri sürüldü.

RAPOR SONRASI BELLİ OLACAK

Olay yerinde yapılan ilk incelemelerin ardından genç kadının cansız bedeni otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Öz'ün ölümün arkasındaki gerçek buradan çıkacak Adli Tıp Raporu ile gün yüzüne çıkacak.

TELEVİZYONLA TANINDI

Türkiye genç kadının adını ilk kez kez, teleziyon ekranlarında yayınlanan "Kısmetse Olur" programıyla duydu. Genç kadın, katıldığı programla bir anda büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı.

İLGİLİ HABERLER