Gündem
  • 23.1.2020 00:07

Koç’un iş adamından olay paylaşım!

KAYNAK : YENİ AKİT

Koç’un iş adamından skandal paylaşım!

Koç Grubu’nda 41 sene boyunca görev yapan Koç’un damadının kardeşi olan iş adamı Can Kıraç sosyal medyada skandal bir görsel paylaştı.

Koç’un iş adamından skandal paylaşım!

Siyasi arenada FETÖ’nün siyasi ayağı tekrar tartışılmaya başlandı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ’nün siyasi ayağı ile ilgili, “Ya CHP içinde var, ya İP’te var, ya HDP’de var” diyerek noktayı koymuştu.

Koç Grubu’nda 41 sene boyunca görev yapan, holdingin zamanla en üst idarecilerinden ve ailenin de en yakınlarından olan Can Kıraç, Instagram hesabından skandal bir görsel paylaştı.

Skandal paylaşım kısa sürede sosyal medyada yayılırken, Can Kıraç takipçilerinden tepki aldı.

Karanlık Oda TV Can Kıraç’ın yaptığı küstah paylaşımı gündeme getirdi.

Can Kıraç’ın paylaştığı, photoshopta oynama yapıldığı ortaya çıktı. Başkan Erdoğan’ın birinin elini öptüğü görülen görselde eli öpülen kişinin yüz kısmına FETÖ lideri Fetullah Gülen’in yüzü konmuş ve görselin üstüne “FETÖ’nün ‘siyasi eli’ bulundu!” diye yazılmış.

Hesabının çalındığı ya da yanlışlıkla paylaşım yapıp yapmadığı bilinmeyen Can Kıraç’ın gelen tepkiler sonrası nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu. İşte Can Kıraç’ın paylaştığı skandal görsele gelen tepkiler,

Can Kıraç'ın kardeşi ve Yerli otomobilin 5 kurucu ortağından olan Koç ailesinin damadı İnan Kıraç'ın 3-4 ay önce sağlık sorunları bahanesiyle projeden çekildiği açıklanmıştı.

İLGİLİ HABERLER