Gündem
  • 18.6.2019 23:51

Koç'un has adamı Can Kıraç oyunun rengini açıkladı

Ünlü iş adamı Can Kıraç açıkladı! Oyumu neden İmamoğlu'na vereceğim?

Koç Grubu’nda 41 sene boyunca görev yapan, holdingin zamanla en üst idarecilerinden ve ailenin de en yakınlarından olan Can Kıraç, oyunu açıkladı.

Ä°lgili resim

Koç Grubu’nda 41 sene boyunca görev yapan, holdingin zamanla en üst idarecilerinden ve ailenin de en yakınlarından olan Can Kıraç, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık seçiminde hangi adayı desteklediğini açıkladı.

Ä°lgili resim

Kişisel Instagram hesabından paylaşımda bulunan Can Kıraç, Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’na oy vereceğini belirtti. Kıraç, İmamoğlu’na oy verme sebebini ise şu ifadelerle anlattı:

can kıraç ile ilgili görsel sonucu

“Ulusumuzun ve ülkemizin üstüne yerleştirilmiş olan 'Tayyip Erdoğan' damgasının ve korkusunun kalkması, devletimizin kurumlarında 'Atatürk' ilkelerinin uygulanmasını, 'yandaşlık' alışkanlığının kaldırılmasını, 'saltanat' gösterisinin ve israfının önlenmesini, 'lâik' eğitime geçilmesini istiyorum. İstanbul Belediye Başkanlığı' seçimini kazanmanın bu isteklerimin gerçekleşmesine öncülük yapacağını umuyorum. İmamoğlu'nun 'Her şey çok güzel olacak' çağrısına rağmen; Atatürk düşmanlarını, İslâm dinini yozlaştıranları, siyaset döneklerini ve yalakaları kucaklamayacağımı açıklıyorum."

Yorumlar (2)

  • - Ferhat

    9 Tahtanın altına girmene az kaldı sen islamiyetten ne kadar korkarsan orada gerçeklerle yüz yüze geleceksin ve dünyada yaptıklarının hepsinin hesabını vereceksin memleketin kaymağını yeyibte memlekete millete ihanet eden sizlere yazıklar olsun

  • - Salih

    Seni Müslüman korkusu sarmış Sayın kıraç burası türkiye yanlış memlekettesin.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER