Yaşam
  • 28.10.2019 22:18

Külliye'de resepsiyona davet edilen Cem Yılmaz'dan büyük terbiyesizlik

Adam yerine konulup Külliye'ye davet edilen Cem Yılmaz, kinayeli bir cevapgla gelemeyeceğini bildirdi. Mehmetçik Vakfı'nda proğramı olduğunu bildirine Cem Yılmaz, arkasından da Erdoğan'a hitaben, "Yaşasın Cumhuriyet" deyip yazı yolladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlene resepsiyona katılamayacağını bildiren Cem Yılmaz sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Nazik davet için teşekkür eder, yarın Mehmetçik Vakfı yararına yapacağım gösteri nedeniyle katılamayacağımı bildiririm" ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz, kişisel Twitter hesabında yaptığı açıklamayla yarın Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenecek resepsiyona katılamayacağını bildirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde 29 Ekim Cumhuriyet'in 96. yıl dönümü nedeniyle resepsiyon düzenlenecek.

Çok sayıda isim davet edildi

Cumhurbaşkanlığı, birçok ünlü ismi resepsiyona davet etti. Bu isimlerden biri de Cem Yılmaz oldu. Kendisine gelen davetiyeyi Twitter hesabından paylaşan Yılmaz, gösterisi olduğu için resepsiyona katılmayacağını duyurdu.

"KATILAMAYACAĞIM"

"Nazik davet için teşekkürler"

CEM YILMAZ DAVETİYE ile ilgili görsel sonucu

Yılmaz, paylaşımında şu ifadeyi kullandı:

"29 Ekim Cumhuriyetimizin 96.yıl dönümü vesilesiyle yapılan resepsiyona nazik davet için teşekkür eder, yarın Mehmetçik Vakfı yararına yapacağım gösteri nedeniyle katılamayacağımı bildiririm. Çok yaşasın Cumhuriyetimiz. Güzellikler hepimizin olsun."

İLGİLİ HABERLER