Medya
  • 13.2.2020 20:41

Kuruluş Osman'a 3 dev transfer

Kuruluş Osman dizisine 3 bomba transfer birden!

ATV ekranlarında yayımlanan Kuruluş Osman dizisine 3 ünlü isim daha katıldı. Savaşçı dizisinden Çağrı Şensoy'un yanı sıra Yurdaer Okur ve Burak Çelik transfer oldu.

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde ATV ekranlarında yayımlanan Kuruluş Osman dizisi yayımlanmaya başlayacağı esnada Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel ve Ayşegül Günay gibi isimlerle anlaşmıştı.

Yayımlanmaya başladığı ilk günden beri reytinglerde zirvedeki yerini koruyan Kuruluş Osman, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Kuruluş Osman dizisine 3 bomba transfer birden! - Sayfa 3

Son olarak kurduğu tiyatro ile adından söz ettiren Yurdaer Okur'un Kuruluş Osman dizisine transfer olduğu öğrenilmişti. Okur'un dizide 'Balgay' karakterine hayat vereceği ortaya çıktı.

Kuruluş Osman dizisine 3 bomba transfer birden! - Sayfa 4

Son olarak ise FOX TV ekranlarında yayımlanan Savaşçı dizisinden Çağrı Şensoy da Kuruluş Osman'a transfer oldu. Şensoy, 'Berkutay' karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Kuruluş Osman dizisine 3 bomba transfer birden! - Sayfa 5

Kuruluş Osman transferlerindeki son isim ise erken final kararıyla herkesi şaşırtan Sevgili Geçmiş dizisinden gerçekleşti. Burak Çelik, Kongar' karakteri ile sevilen dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Kuruluş Osman 10.bölüm fragmanında ise gidişatı tamamen etkileyen olay sonrası Osman Gazi ile Alişar'ın karşı karşıya geldiği sahne tüm dikkatleri üzerine çekerken, ''Bazı hasımlar vardır ki pusatla yenilmez, hüner akıldadır! Akıl pusatını bile, yola koyul'' şeklinde sözlere yer verilmesi gelecek hafta yayına girecek yeni bölüme damgasını vuracak ayrıntılar içerisinde bulunuyor.

Kuruluş Osman dizisine 3 bomba transfer birden! - Sayfa 6

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER