Gündem
  • 30.3.2015 21:55

Latif Erdoğan, eski hocası Fethullah Gülen'i bombaladı

Türkiye Fethullah Gülen’in masonluk belgelerini konuşuyor. TV Net’te canlı yayında konuşan Fethullah Gülen’e en yakın isimlerden biri olan Latif Erdoğan “Fethullah Gülen’in 45-50 yıllık bir proje olduğu ortada. Artık onun dine ihanetini konuşacağız” dedi.

İşte Latif Erdoğan'ın canlı yayında yaptığı açıklamadan başlıklar;

GÜLEN HAKKINDA BİLDİĞİMİZ HER ŞEYİ YENİDEN GÖZDEN GEÇİRMELİYİZ.
Bu haber bizim için bir milattır. Artık düşüncelermizi baştan sonra yeniden değerlendirmeye tabi tutmak zorundayız. Bugüne kadar gülenin 17 aralık 25 Aralık sürecinde devlete ülkeye ihanetini konuştuk fakat bundan sonraki süreçte doğrudan 1967 veya 1974 gazetenin haberini verdiği şekilde masonluğa girme, bundan sonraki süreçte dine olan ihanetini konuşmamız gerekecek.

BU YAPININ DİNE HİZMET ETMEYECEĞİ ÇOK AÇIK
Böyle bir yapının dine doğrudan doğruya hizmet etmeyeceği açık. Masonluk zihniyeti düşüncesi içinde düşündüğümüz zaman doğrudan dine hizmet sözkonusu olmaz. Gülen 1967'den itibaren tanıdığımız bir insan olarak o dönemde masonlukla irtibatlı olarak bu işe el attıysa demekki bu baştan beri 45-50 senedir devam eden bir projedir.

BAŞINDAN BERİ BİR PROJE OLDUĞU ORTADA
Masonluk tarafından idare edilen bir proje olmuş olur bu çok ağır bir durumdur. Bir dini topluluğu etrafında toplayıp da onu sevk ve idare eden hatta bir nur hareketini bölen ve böldükleriyle kendisi ayrı bir cemaat kurup ve bunu 45-50 sene sürdürmüş ise baştan beri bunun bir proje olduğu ortaya çıkınca iş değişiyor.

ÜST AKIL TARAFINDAN YÖNETİLİYOR

Artık kırılması falan yok bu işin bir proje ortada. Ortaya çıkan belge ve delil haberlerinden sonra Gülen aslında birinci adam olabilecek bir kıvamda değildir. Fakat ortada bir delil olmadığı için birşey diyemiyoruz. Fakat bu delillerden sonra Gülen'in ilk adam olmadığı ve üst akıl ile yönlendirildiği ortaya çıkıyor.

 

 

İLGİLİ HABERLER