Natalie Portman’dan şok taciz itirafı

 Natalie Portman’dan şok taciz itirafı
5.12.2017 - 00:03

Hollywood’da bir taciz itirafı da Oscarlı oyuncu Natalie Portman’dan geldi. Portman, ismini vermediği bir yapımcının kendisini özel uçağında tacize kalkıştığını söyledi

Oscar ödüllü pek çok filme imza atan yapımcı Harvey Weinstein hakkında ekimde çıkan cinsel taciziddialarının ardından Hollywood'da salgın gibi yayılan cinsel taciz itiraflarından biri de yine Oscarlı oyuncu Natalie Portman'dan geldi. Portman, Hollywood'u saran cinsel taciz iddiaları patlak verdikten bir süre sonra konuşması gerektiğinin farkına vardığını belirterek, ismini vermediği bir yapımcının kendisini özel uçağında taciz etme girişiminde bulunduğunu açıkladı. Yapımcısının kendisini bir grup insanla birlikte özel jetiyle yolculuk etmeye çağırdığını ancak uçakta başkalarının olmadığını belirten Portman, "Bir grup insanla özel uçak teklifini neden kabul etmeyeyim, diye düşündüm. Uçağa girdiğimdeyse sadece ikimizin olduğunu ve uçakta tek bir yatağın olduğunu gördüm" şeklinde konuştu. Önce bu durumu normal karşıladığını, daha sonra bunun bir hata olduğunu düşündüğünü aktaran Portman, "Bana karşı yapılan bu hareket kabul edilemez ve manipülatifti. Çok korkmuştum" diye konuştu. Portman, cinsel taciz girişiminden ilk kez bu kadar detaylı bahsederken, geçen ay yaptığı açıklamada da "Hiç saldırıya uğramadım" demişti.

MAGAZİN HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;