1000 erkekle seks yapan kadın, erkek çıktı

4.2.2012 - 18:14

Seks bağımlısı kadının herkesten sakladığı sırrı ortaya çıktı.

Katıldığı bir tv programında yaptığı olay açıklamalarla gündeme oturan Warren'ın herkesten sakladığı sırrıda ortaya çıktı.

Bin erkekle yattığını açıklayarak İngiltere'de gündeme oturan Crystal Warren (42) aslında Christopher Snowden'mış. 2005 yılında ameliyat olarak kadın olmayı seçmiş.

ITV televizyonunda This Morning programına katılan Crystal Warren bu durumu birçok sevgilisinden sakladığını söyleyerek "Ama onlar da sormadı" diye kendini savundu.

Bu itirafı nedeniyle sokaktaki birçok kızgın insanın tepkisini çekeceğini tahmin ettiğini söyleyen Warren "Ama gerçeği söylemek zorundayım" dedi. Kendisini kadın olarak gördüğünü söyleyen Warren geçmişin geride kaldığını ifade etti.

VİDEO İÇİN LÜTFEN LİNKİ TIKLAYINIZ...

 

Yorumları Oku (11)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • Birol
  22.7.2010

  Emperyalizm den ne anlıyorsunuz. Bugüne kadar sosyalizm ile yönetilen ülkeler hep emperyalist ve faşist olmuştur. Bu durumda abes ile iştigaldir. Savunduğunuz şeyin ne olduğunu bilmekten acizsiniz. Am şunu kesinlikle unutmayın, bir ülkenin kalkınması için ilk şart MİLLİYETÇİLİK tir.

 • deli
  22.7.2010

  siz komünizmden ne anlıyorsunuz siz faşistsiniz

 • tahir serindağ
  24.4.2010

  yaşasın faşizm yaşasın emperyalizm

 • tahir serindağ
  8.8.2008

  bak bozo dioysunki yaşasın faşizm yaşasın emperyalizm işte zaten amerika ve benzeri ülkeler sizin gibi düşüncesiz insanları sömürüyor ve kullanıyor şu ana kadar emperyalizmin ne yararını gördün veya faşizmin faşizm de her zaman için işçiler emekçiler ezilir sizin gibiler de her zaman böyle ezerek bi yere varılacağını sanarsınız sen ilk önce git komunizmin anlamını öğren sınıflar arası en büyük eşitlik ancak komunizm le sağlanır sınıflar arsı en büyük ayrılığıda senin savunduğun emperyaliz ve faşizm yapar şu andaki emperyalizm senin ve senin gibileri uşağı yapmış durumda sen kendince ülkeni seviyosun dimi ama senin savunduğun emperyalizm senin ülkeni yiyip bitiriyor o yüzden SEN BİRAZ AKILLI OL!!! KAFANI ÇALIŞTIR BİRDE KOMUNİZM ATEŞİ SENİN GİBİ EMPERYALİSTLERİ YAKAR

 • BOZO
  2.5.2008

  O ATEŞ SENİ YAKAR KOÇUM..AKILLI OL !!!

 • mali
  2.5.2008

  haber vitrini çalışanları, başlığın etkili olacağını düşünüyorsunuz ama yanılıyorsunuz. Afişlerden hangi bir tanesi sizin için ve insanlık için ters,hangisi "batan komünizm"i kötü gösteriyor,bırakın bu işleri...

 • BOZOYA
  2.5.2008

  Sen ateşlenmişsin arkadaşım.Seni gaz odasına atmak gerekir.

 • BOZO
  2.5.2008

  KAHROLSUN KOMÜNİZM İNADINA FAŞİSTİM İŞTE !! YAŞASIN FAŞİZM VE EMPERYALİZM !!

 • necip halkimiz
  2.5.2008

  haber vitrinini yapip yönetenler bu kadar kör ve cahil olmaniz ve ve yanli davranmanizi gerektiren konu acaba emperyalist yagma ve talandan kalan damlaciklardan geciniyor olabilirmisiniz diye sormak geliyor icinden.komunizm efsaneleserek geliyor bu emperyalistler korkarak bile olsa söylüyorda.siz gibi ufacik bir yerde tutunmaya calisan garibanlar mi göremiyor diyecegim bunu sorarsam sizi ahmak yerine koymus olurum ama. bunu bizim manifaturací kafasiyla ülke yönetenlerde göremedigi icin yalakalik olsun diye babalar gibi satiyorlar herseyi.babalari görecekleri zamanda gelecek.ama emperyalistlerin allahi amerika denilen katil yönetim piyasalara devlet müdahalesi yapiyor.görün artik kör gözler.

 • 2.5.2008

  sayın haber vitrini!!!! Yahu dünyada hiç bir iseoloji biter mi! sistemler kendilerini yeniler ve devam eder. Şu an sistem kendini yeniliyor daha güçlü ve hatasız gelmek için... Sizin temennileriniz bu gerçeği değiştiremez...

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.