Kurşunladıkları çocukları diri diri yaktılar!..

12.3.2012 - 02:57

Aralarında 3-5 yaşlarında çocuklarında bulunduğu 15 kişiyi katleden Amerikalılar, vurdukları sivilleri lav silahlarıyla yaktı.
Bakalım bu dehşet fotoğraflara satılık Karzai ne tepki gösterecek?
Afganistan'da bir Amerikan askeri, bir köyde katliam yaptı. 3 eve giren asker, rastgele ateş açtı. Olayda 15 kişi yaşamını yitirdi.
Kandahar eyaletinde meydana gelen olayda, görev yaptığı üsten çıkan Amerikan askeri, sivillerin üzerine ateş açtı. Askerin 3 eve girdiği ve rastgele ateş açtığı öğrenildi. 15 kişinin hayatını kaybettiği saldırıda, ölenler arasında kadın ve çocukların da olduğu belirtildi.

Asker daha sonra ABD askeri makamlarına teslim oldu. Amerikan ordusundan yapılan açıklamada, üzücü olayın ardından askerin gözaltına alındığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü kaydedildi.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Askerin saldırı sırasıda sinir krizi geçirdiği tahmin ediliyor. Bir süre önce de bir Amerikan üssünde Kur'an-ı Kerim'in yakıldığının ortaya çıkmasıyla, düzenlenen protesto gösterilerinde yaklaşık 30 Afgan yaşamını yitirmişti.
 

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.