G.ANTEP ERSEN'DEN NEDEN VAZGEÇTİ?..

26.6.2009 - 01:39

Geçtiğimiz sezon La Liga’da R.Huelva Takımında forma giyen golcü futbolcu Ersen Martin, Türkiye’ye tatile gelir gelmez anlaştığı ve 2 yıllık ön protokol imzaladığı Gaziantepspor’un kendisinin yüksek peşinat talebi sebebiyle vazgeçtiği ancak bu olaydan ötürü fazla üzülmediğini belirterek “Türkiye’de ve Avrupa’da bir çok kulüp teklifte bulunuyor. Bana her kulübün kapısı ardına kadar açık” açıklamasını yaptı.

Tatilini yaptığı Çeşme’de kafasını transfer işleriyle fazla bulandırmak istemediğini ancak menajerleri vasıtasıyla tekliflerin geldiğini vurgulayan Ersen Martin, “Bugün istersem bana teklif yapan bir kulübe imza atabilirim. Gaziantepspor bana ilk sıcak teklifi yapan kulüp oldu. Her nedense ilk görüşmemizde talep ettiğim peşinat ücreti daha sonra yüksek bulundu. Bu konu beni üzmedi. Diğer kulüplerin teklifleri daha cazip. Tatilimi bitirir bitirmez büyük olasılıkla bir Türk takımının formasını giyeceğim. Arz ve talep neticesinde anlaşacağım kulüp olduğu takdirde gözümü kapatıp imzayı atarım. Türkiye’den bir kulübe imza atmadığım takdirde futbolseverler beni ünlü bir Avrupa takımında görecekler” şeklinde konuştu.

(habervitrini)

 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.