GÜNEŞ'İN AKLI TEOFİLO'DA

23.12.2010 - 14:38

GÖKMEN ŞAHİN
TRABZON

Trabzonspor'da göreve gelen yeni yönetim ikinci yarıya daha güçlü bir kadro ile girmek için sıkı bir çalışma içine girdi. Teknik direktör Şenol Güneş'in verdiği rapor doğrultusunda hareket eden Bordo-mavililer, transferde önceliği forvet mevkiine vermesine rağmen şehri izinsiz olarak terk eden Kolombiyalı oyuncu Teofilo sorununu çözmeye çalışıyor. Kolombiyalı oyuncuya büyük bir emek veren teknik direktör Şenol Güneş'in de oyuncunun Trabzonspor'a kazandırılmasından yana tavır ortaya koyduğu öğrenildi.

GÜNEŞ: "HÜCUMDA ALTERNATİF OYUNCU EKSİKLİĞİ VAR"

"Biz mükemmel değiliz bizim de sorunlarımız var" diyen Şenol Güneş, beklenmedik bir şekilde Teofilo'nun aralarından ayrıldığını belirterek, "Kendisi açıklama yapmadan gitti. Jaja son aşamada ayrıldı. Takım içindeki bazı oyuncularımızın sorunlarını aza indirebilirsek sorunlarımızı azaltacağız. Bu ayrılan oyuncularımız durumlarına göre transfer yapma durumumuz var. Ayrılan oyuncular bizimle birlikte olsalardı bile biz zaten 2-3 oyuncu transfer etmeyi planlıyorduk. Jaja'nın geri döneceğini düşünüyorum. Ama Teofilo'nun ayrılışı ile hücum gücünde alternatif oyuncumuz eksik olduğu için oraya yeni bir oyuncu almaya düşünüyoruz. Bunun dışında iki alan için takviye yapmayı düşünüyoruz ama şu anda bir sonuç almış değiliz" diye konuştu.

HUGO MARİANO PAVONE LİSTE BAŞI

İlk yarıyı lider olarak bitiren Trabzonspor'da başkan Sadri Şener, kesenin ağızını açarken, teknik direktör Şenol Güneş'in istediği oyuncuları takıma kazandırmak içinde yoğun bir telefon tranfiği yaşıyor. Trabzonspor Liverpool'un sırp forveti Milan Javanovic'ten olumsuz yanıt alınca rotasını Arjantin Ligi'ne çevirdi. Oyuncu izlemek için geçtiğimiz ay bu ülkeye giden ve 15 günlük süre zarfında bir çok futbolcunun ismini rapor eden Ünal Karaman, bu isimleri Şenol Güneş'e sundu. Golcü transferinde liste başına River Plate'nin yıldız golcüsü Hugo Mariano Pavone'yi alan bordo-mavili takım bu oyuncu için görüşmeler yaptığı öğrenildi. Sezon sonu takımı ile sözleşmesi sona erecek olan oyuncu için 2,3 milyon Euro bonservis bedeli istendiği ifade ediliyor. Avrupa piyasasından da bir çok oyuncu ile ilgilenen Trabzonspor'da Polonya'nın Wisla Krokow takımında forma giyen Pawel Brozek listede başında yer alıyor. Bordo-mavili takımın orta sahaya ve ön libero içinde oyuncu arayışında olduğu belirtiliyor.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.