EN GÜZEL İKİZLER!..

9.11.2010 - 02:40

Aralarında dünyaca ünlü kızkardeşlerin bulunduğu ikizler, güzellikleriyle baş döndürdü.

İnternette ikizler için özel bir site kuruldu. Dünyadaki bütün ikizleri bir araya getirmeyi amaçlayan Amerikan sitesinde en seksi ikizlerin görüntüleri bulunuyor. Geçenlerde Ukrayna'da ikizler arasında bir güzellik yarışması yapılmıştı.Yarışma için hem Ukrayna içerisinden hem de organizasyon çerçevesinde başka ülkelerinden seksi güzel ikizler biraraya gelmişti. İşte bu organizasyonu genişletmek isteyen ikizler sitesi, dünyanın dört bir yanındaki seksi güzelleri tanıtmaya başladı. 
Kendi gruplarını kuran ikizler, toplum tarafından yanlış bilinen ikiz hikayelerinin de doğrularını yayınladı.
Buna göre;
Normal insanların yüzde 10'u solak iken bu oran ikizlerde yüzde 22, Çift yumurta ikizleri 7 farklı tipte yumurtadan oluşuyor.İkizler her zaman aynı an ve saatte hatta günde doğmadı, çift yumurta ikizlerinin DNA'ları ve parmak izleri birbirinden farklı.Tek yumurta ikizlerinin sadece yüzde 25'i birbirinin aynası gibi.Tek yumurta ikizleri sadece erkek veya kız değil, birisi erkek ve diğeri kız olabilir.Tek yumurta ikizlerinin derisinin rengi farklı olabilir.
HABERVİTRİNİ
İŞTE O EN GÜZEL İKİZLER İKİZLER

Yorumları Oku (1)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • U-LU-SAL-CI
  25.6.2011

  Türk Ordusunun İsrail itlerinin övgüsüne ihtiyacı yok. Hükümetin pısırıklığı ve hatta İsrail'le tiyatrosu sonucu Mavi Marmara gemisinde İsrail'e dokuz vatandaşımızı kurban verdik fakat bunun hesabı sorulmadı. Ey İsrail eşkiyaları Türk Ordusu hakkınızdan gelecek kabiliyette fakat arslanlarımız şu an kendi vatanında esir durumda. Demokrasiye olan saygılarından ve bağlılıklarından dolayı Türkiye'ye yapılan kötülüklere karşı bir şey yapamıyorlar şu an. Fakat bu kimseyi aldatmasın, Askerimiz her zaman dünyanın en azılı ordularıyla cebelleşmeye hazırdır. Arkasında da Koskoca Yüce Türk Milleti var.

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.