Evlilik programı yarışmacısı intihar etti

Evlilik programı yarışmacısı intihar etti
12.10.2017 - 00:20

Gözüm Sende yarışmacısı Yağmur Yasemin Sarı intihar mı etti?

İş ve cemiyet dünyasının yakından tanıdığı Sarı ailesi şokta. Esin ve Vedat Sarı çiftinin üniversiteyi bitiren 24 yaşındaki kızları Yağmur Yasemin Sarı, hayatını kaybetti. Geçtiğimiz yıl bir TV programına da katılan Yağmur'un ölümüyle ilgili çeşitli iddialar ortaya atılıyor.

Hürriyet Gazetesi'nin vefat ilanları sayfasında bugün yayımlanan bir ilan dikkat çekti. 

24 yaşındaki Yağmur Yasemin Sarı'nın ölüm haberinin verildiği ilanda genç kızın bugün toprağa verileceği bilgisi yer alıyordu.Daha hayatının baharında olan Yağmur Yasemin Sarı'nın neden öldüğünün ayrıntılarına posta.com.tr ulaştı. Gazete sayfasındaki siyah beyaz ilanda ellerinde bir gül demetiyle gülümseyen Yağmur'un trajik bir hikayesi var.
 
ERKEK ARKADAŞIYLA KAVGA ETTİ

İddialara göre uyuşturucu bağımlısı olan erkek arkadaşıyla kavga eden Yağmur Yasemin Sarı, kendisini Acıbadem Koşuyolu Köprüsü'nden attı. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan Yağmur Yasemin Sarı, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

TV PROGRAMINA KATILMIŞTI

Aslında dikkatli izleyiciler Yağmur'u yakından tanıyor. ATV ekranlarında geçtiğimiz yıl yayımlanan Gözüm Sende adlı yarışma programına katılan Yağmur Yasemin Sarı'nın yanında annesi de var.
 

İNTİHAR MI ETTİ, ATILDI MI?

İş ve cemiyet dünyasının da yakından tanıdığı Sarı ailesi yasta. Yağmur Yasemin Sarı'nın intihar mı ettiği yoksa köprüden atıldığı mı konusu henüz net değil. Posta.com.tr'nin edindiği bilgilere göre genç kızın sevgilisiyle sorunları vardı. Zaman zaman tartışıyorlardı. Son tartışmaları ayrılıkla sonuçlandı. İddiaya göre sevgilisi uyuşturucu bağımlısıydı ve olayın yaşandığı sırada Yağmur'un sevgilisi de oradaydı. Yağmur köprüden atladı mı yoksa atıldı mı sorusunun cevabı güvenlik kameraları incelenince netleşecek.

Anne Esin Sarı ve Baba Vedat Sarı tabutun başında

TOPRAĞA VERİLDİ

Turizm ve Otelcilik mezunu olan Yağmur Yasemin Sarı, bugün Zincirlikuyu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Edirnekapı Mezarlığı'nda toprağa verildi.Annesi Esin Sarı, cenazede bayıldı. Uyandığında ağzından üç kelimelik şu cümle döküldü: Beni Yağmur'a götürün.Güçlükle ayakta duran baba Vedat Sarı ise kızının tabutunun başında bir an olsun ayrılmadı.

 

Haberin Fotoğrafları
Evlilik programı yarışmacısı intihar etti Evlilik programı yarışmacısı intihar etti Evlilik programı yarışmacısı intihar etti Evlilik programı yarışmacısı intihar etti
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
MAGAZİN HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;