"FRANSIZ MODACININ KARŞISINDA ANADAN DOĞMA SOYUNDUK"

9.8.2007 - 11:23

Şenay Akay’ın başlattığı soyunma tartışmasına Ece Sükan da dahil oldu: ''Pierre Cardin defilesiydi. Fransız ekip ölçülerimizi bilmiyordu. Ben ve arkadaşlarım karşılarında soyunduk''

ŞENAY Akay’ın ''Mankenler defile öncesi modacıların karşısında soyunuyor'' sözleriyle başlayan tartışmaya son katılan isim Ece Sükan oldu. Bir firmanın tanıtımı için önceki gece Taksim Dans Bar’da podyuma çıkan Sükan, ''Ben çok dikkatli hareket ediyorum. Bir kere Pierre Cardin defilesi olmuştu. Defileyi Fransız koreograflar ve sanat yönetmenleri yaptıkları için vücutlarımızın ölçülerini bilmiyorlardı. O defile öncesi ben ve birçok manken arkadaşım modacılar karşısında soyunduk'' dedi.

En son Ajda’yı giydirdi

Moda editörlüğü de yapan Sükan, son olarak Ajda Pekkan’ın Açıkhava konserinde giydiği kıyafetleri hazırladı. Modanın geçmişten bu yana içinde var olduğunu söyleyen Sükan, ''Ajda Pekkan’ı giydirmek benim için büyük bir başarı oldu. Ajda Pekkan normalde her şeyi giymeyen bir insandır. Fakat bana güvendiği için hazırladığım kıyafetleri giydi'' dedi.
Yorumları Oku (1)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • AliDesidero..
  16.4.2014

  NEDEN AÇSIN Kİ? ZATEN BÜROLARI YOK MU? kamal BEY VAR DI DEĞİL Mİ? HAY ALLAH BANA VAR DEMİŞLERDİ DE!.cehape TWİTTER BÜROSU İŞLEMLERİNE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR, NEDE OLSA KENDİLERİNİ TEMSİLEN kamalVEhaş.. KARDEŞLER VAR. ADAMLAR MEMLEKETİN HAYRINI DEĞİLDE KAPİTALİST SİSTEMİN BORAZANINI ÇALINCA ONLARDA BÜRO AÇMAYA GEREK GÖRMÜYORLAR. VERGİ KONUSU DİLE GETİRDİKLERİNDE İSE "Buradaki çözüm ortağımız zaten vergi veriyor" DİYOR. AKLIMIZA ACABA KİMDEN BAHSEDİYOR DİYE SORU TAKILIYOR. cehapeOFİS kamalMI

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.