Genç sevgilisi sevdası komaya soktu

Genç sevgilisi sevdası komaya soktu
23.10.2017 - 00:10

Kendisini 20 yaş küçük sevgilisine beğendirmek için yağ aldırma operasyonu yaptıran eski Türkiye güzeli Manolya Onur, bitkisel hayata girdi.

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlaşan ve yoğun bakımda tedavisi süren Manolya Onur'dan kötü haber geldi. Ünlü ismin hayat arkadaşı Can Bozok, Manolya Onur'un sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Doktorlarla sık sık görüştüğünü ve Manolya Onur'un sağlık durumun her geçen gün ağırlaştığını söyleyen Bozok, 'Doktorların söylediğine göre; tıbbı olarak yapılacak bir şey yok. Bunu durumu bir kaç doktorla görüştük onlar da aynı şeyi söyledi. Ödemlerin hızla armasından dolayı doktorlar beyin ölümünün zamanla gerçekleşmesini bekliyor. Biz kendimizi en kötüye hazırlıyoruz. Ne yazık ki doktorların yorumundan dolayı, mucize bile bekleyemiyoruz. Bitkisel hayatı bile doktorlar söylese ona da razıydık... Ama ne yazık ki öyle bir umut vermedi doktorlar. Manolya zaten 'bitkisel hayatı' hiç bir zaman istemezdi. O yüzden onun istediği gibi olsun, biz de kendimizi en kötüye hazırlamaya çalışıyoruz.'

Hastane yetkilileri ise, “18 Ekim Çarşamba günü ani gelişen masif akciğer embolisine bağlı şok tablosu ile yoğun bakımımıza yatırılmış olup, Liv Hospital Ulus’ta tedavisi devam etmektedir. Manolya Onur’un sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır.” açıklamasını iki gün önce yapmıştı.

63 yaşındaki Manolya OnurTayland Phuket’te kendinden 20 yaş küçük eski manken Can Bozok (43) ile aşk yaşıyordu.Manolya Onur, İstanbul’da özel bir klinikte liposuction yöntemiyle karnından yağ aldırdı.

Operasyon sonrası vücut pıhtı attı. Akciğerlerinde sorun vardı. Dün beyni de ödem yaptı. İstanbul Ulus’taki Liv Hospital’da komada.Manolya Onur’un 8 yıllık sevgilisi Can Bozok olay üzerine Phuket'ten İstanbul’a geldi.

1975 Türkiye İkinci Güzeli Manolya Onur (61) son Osmanlı halifesi Abdülmecid’in torunu Haydarabad Nizamı Mükerrem Bereket Şah (84) ile 1990'da evlenip, 1994'te boşandı. Bu evlilikten Prenses Nilüfer Şah (25) doğdu.

 

Haberin Fotoğrafları
Genç sevgilisi sevdası komaya soktu Genç sevgilisi sevdası komaya soktu Genç sevgilisi sevdası komaya soktu Genç sevgilisi sevdası komaya soktu
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
MAGAZİN HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;