GÖNÜLLÜ TACİZ!..

25.8.2010 - 03:33

Bir insan zorla kendini taciz ettirir mi? Manken resmen kendini taciz ettiriyor.

Çin'de bir mağazanın açılışında sıradışı bir manzara yaşandı.
mağazanın tanıtımı için gelen bikinili mankenler önce bir gösteri yaptı. sokakta yapılan gösteriden sonra biriken kalabalığın arasına giren yarı çıplak manken, resmen kendini taciz ettirdi.
Etrafındaki onlarca kamera ve fotoğraf makinasının alttan görüntü almasına bile aldırmayan Çinli manken, elindeki hediye çekini dağıttı.
HABERVİTRİNİ
İŞTE O GÖRÜNTÜLER

Yorumları Oku (3)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • xxxl 34
  13.6.2011

  yukarıdaki oy oranları kim pkk ile dirsek temsındaymış bunu ortaya açık ve net olarak koyuyor.bundan sonra gelişecek bebek katilinin salınması önce eyalet sonra ayrı bir devlet kurulmasını nasıl savunacaksınız bakalım akp yalakaları.

 • vatandaş
  13.6.2011

  din vatan uğruna görev vazife uğruna şehit olanlara KELLE diyene pkk yı besleyen tetikleyen barzani ile kucaklaşan,amerikanın elini öpen onların isteklerini yerine getiren kişiye bu kadar oy çıkarsa öbürüde normal olması lazım,vatanını milletini ve uğruna şehit olanlara saygı duymayan sığırlara ne demeli yani,bu ülkede artık parayı ver geç arkasına misali,insan kendini paraya pula satar ise kime ne diyeceksin,hiç kimseyi azarlamaya paylamaya gerek yok,sen ben ne fark eder ananıda al git diyene orduyu bitirene,amerikanın ve israilin karşısında duracak orduyu sıfıra indir yargıya bindir,anayasayı babayasayı sindir,öğrencileri tutuklatan,işciye memura emekliye yan şaşı gözle bakan oy alıyorsa bu millete ne diyebiliriki şehitlere üzülüyorum ne diyekimin için şehit oluyorlarki kendilerine hakaret eden kişiye oy veren millete ne deyim

 • saas
  13.6.2011

  ona buna değil malum şahısların 36 milletvekili ile girmesine üzüldüm yazık yazık ne hale geldi memleket erdoğan bey önce onu engellesinn

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.