Ayşe Arman yaptığı Umre ziyaretini analttı
Yan yatan gemideki süper arabalar mahvoldu
Ünlü yıldızların el çantasında bakın neler var

İŞTE EBRU ŞALLI'NIN DUDAK UÇUKLATAN DEĞİŞİMİ!..

Bu fotoğraftaki ünlü manken size de tanıdık geldi büyük olasılıkla. Bu fotoğraftaki ünlü manken Ebru Şallı'nın ta kendisi. Bu da 1999 yılında çekilen fotoğrafı.

1978 İstanbul doğumlu olan Ebru Şallı, eğitimini Nişantaşı Kız Lisesinde tamamladı.

1995 yılında katıldığı Türkiye Güzellik Yarışması'nda Türkiye Güzeli seçildi. Ozan Orhon ile evlenip olaylı bir şekilde boşandı. Ebru Şallı'nın Türkiye'nin en güzel mankenlerinden biri olduğuna kuşku yok. Ama konu özel hayat olunca o da mutluluğu yakalayamayanlardan. Popçu Ozan Orhon'la evlenince podyumlara veda eden Şallı, boşandıktan sonra mesleğine geri döndü. Üstelik şimdi çok daha cüretkar.

Ebru Şallı ve Ozan Orhon aylarca erteledikleri kararı geçtiğimiz eylül başında açıkladılar: "Boşanıyoruz"... 19 Haziran 1997'de Sabancı Korusu'nda peri masalı gibi bir törenle evlenmişlerdi. Düğün ünlüler geçidi gibiydi. Orhan Gencebay'dan Nükhet Duru'ya, Faruk Tınaz'dan Erol Atar'a kadar herkes oradaydı. Modacı kayınvalidesi Alev Esen'in diktiği gelinlik içinde göz kamaştıran Ebru'nun şahidi ünlü sunucu Halit Kıvanç'tı. Damat ne kadar istekli olduğunu üç kez "evet" diye bağırarak gösterdi. Gelin ise müstakbel eşinin dudaklarını ısırdı. Ateşli bir çift olacaklardı...

Ortalığı alevlendiren Alev Hanım

Temmuz 1998... Boşanmayı ilk isteyen popçu Ozan Orhon'du. Sonra çok kez vazgeçmek istediyse de eşi Ebru Şallı'yı bu karardan döndüremedi. Ünlü manken kayınvalidesi Alev Esen'i suçluyor, ilişkilerinin bitmesine neden olarak "Ozan'ın annesi her işimize karışıyordu. Evde pişireceğimiz yemekten, alacağımız eşyaya kadar her şeyi ona sormak zorundaydık. Ozan'ı hep bana karşı kışkırttı. Her ikisi de mankenliği bırakmam için inanılmaz baskılar yaptılar. Daha fazla dayanamayacağım. Sanırım benim ünlü olmamı hazmedemediler," diyordu.

Evliliklerinin neden bittiği Ozan'a sorulduğunda ise şöyle bir cevap geliyordu: "Eşimin şöhret hırsı bu ilişkiyi bitirdi. Ebru'nun manken olması bizi çok zor durumlarda bıraktı." Bu arada olayın baş kahramanı modacı Alev Esen de açıklama yapıyor, "Ebru oğluma yakışmıyordu. Ozan'ın ve benim sözümüzü hiçbir zaman dinlemedi. Böyle eş olur mu? Zaten baştan beri bu evliliği istememiştim," diyordu. Bu sözler kavgada söylenmezdi. Nitekim büyük bir kavga patlak verdi. Boşanma kararını açıkladıktan sonraki günlerde Şallı, "Eşim Ozan, onu terk edersem çok kötü olacağını söylüyor. Hızla kilo almaya ve hastalanmaya başladı. Boşanmaktan vazgeçiyoruz. Bir kez daha deneyeceğiz," demişti. Ancak bir kez daha devreye giren ve Ebru'yu giydiği kıyafetlerden mesleğine, evdeki davranışlarına kadar eleştiren Alev Hanım bu sözleriyle ortalığı aleve verdi.

1995 ile 2003 yılları arasındaki dönemde mankenlik, fotomodellik ve sunuculuk yaptı. Bu süre içinde sürekli olarak magazin basınının gündeminde boy gösterdi. Her davranışıyla paparazzilerin boy hedefi olduğu halde mankenliğe ara vermedi.

O dönemde verdiği bir söyleşisinde, "Bende Oğlak inadı var, vazgeçeceğimi sanıyorlarsa aldanıyorlar" diyen Ebru Şallı, ancak Harun Tan ile evlendikten sonra mankenliği bıraktı.

2004 yılında Ebru Şallı - Harun Tan çiftinin Beren adını verdikleri erkek çocukları dünyaya geldi.

Ebru Şallı hamileliğinin ardından Gendaş Kültür yayınları arasında çıkan "Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak" adlı bir kitap yazdı. 2005 yılı Mart ayında yayınlanan bu kitap büyük ilgi gördü.

2006 Mayıs ayından itibaren TV 8 kanalında "Ebru'nun Mutfağı" adlı programının startını verdi. Her gün 11.15'te yayınlanan programda Ebru Şallı'nın izleyicilere yemek tarifleri verdiği programın yapımcılığını Ebru Altay üstlendi.

Öğrencilik yıllarında okulla arasının hiç iyi olmadığını söyleyen Ebru Şallı, yaşamayı ve gezmeyi çok sevdiğini, bu arada kitap okumaya da önem verdiğini söylüyor. Ebru Şallı'nın en sevdiği renk sarı... Bu renk için mutluluğun rengi olduğunu düşünüyor.
İşte Ebru Şallı'nın yıllar içindeki dudak uçuklatan değişimi.

Çok Okunanlar

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, Kapadokya turundan dönen Estonya ve ...
Yeni Şafak, paralel yapının 1 numarası Fethullah Gülen'in şimdiye kadar ...
Taraf'ın BBP içinden edindiğini öne sürdüğü bilgilere göre; Mustafa ...
Bine yakın süper lüks otomobilin bulunduğu gemi yan yattı..
İstanbul 1. bölgede Barış Yarkadaş, Mahmut Tanal, Gamze İlgezdi ve Kadir ...
Eğitim bilimlerinden 120 ham puan alan 350 adaydan 148'inin, 100-119 arası ...
Muratpaşa Türk Telekom Anadolu Lisesi'nde 7 nolu sandığın oylarının tamamı ...
Savcı Tekin Küçük hazırladığı soruşturma dosyasında, kendisini tehdit eden ...
Kocasından destek görerek sınavı kazandığını söyleyen G. T. Eser’in babası ...
Dünyaca ünlü kadın starların el çantaları herkes tarafından merak ...
Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Görüş ve önerileriniz için info@habervitrini.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.