Mankenler fakirlerle mi çıksın diyen Özge Ulusay'a sert çıktı

Mankenler fakirlerle mi çıksın diyen Özge Ulusay'a sert çıktı
20.5.2017 - 14:39

Ahmet Hakan, Özge Ulusoy'un "Mankenler Fakirlerle mi Çıksın" Sözlerine Sert Çıktı


Ahmet Hakan, Özge Ulusoy'un "Mankenler... paylaşan: haberler

Özge Ulusoy, "Mankenler fakirlerle mi çıksın" deyince, ünlü gazeteci Ahmet Hakan bugünkü köşesinden ünlü mankene yüklendi. Hakan, "Fakirler ne yapsın" dedi.

 

Ünlü manken Özge Ulusoy, "Mankenler fakirlerle mi çıksın?" sözleriyle eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Gazeteci Ahmet Hakanda bugünkü köşe yazısında Ulusoy'a "Fakirler ne yapsın" diye sitem etti.

"FAKİRLER NE YAPSIN?"

Ahmet Hakan'ın bugünkü yazısında Özge Ulusoy ile ilgili kısım şöyle: Manken Özge Ulusoy, bir üniversitede "Aşktaki Önceliklerim" konulu bir konferans vermiş. Öğrencilerden biri sormuş kendisine,"Mankenler neden zengin işadamlarıyla çıkıyor?" Cevap vermiş Özge Ulusoy: "Ne yapsın mankenler? Fakirlerle mi çıksın?" Güzel ve etkili bir cevap. Ama bir kusurcuğu var: Tezin işaret ettiği türden sınıf çatışmasının şıngırtısı arasından kafayı çıkaran şu soruya bir cevap veremiyor: "Bu durumda fakirler ne yapsın Özge bacım, fakirler ne yapsın?"

MAGAZİN HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;