Müge Anlı'dan şok eden gaf

Müge Anlı'dan şok eden gaf
9.10.2017 - 23:54

Müge Anlı'dan ilginç gaf

Hac sırasında kaybolan babalarını bulmak için Müge Anlı'ya başvuran aileye Müge Anlı, "Ölmüş olacak ama en azından cenazesine ulaşmış olacaksınız" diyerek tepki çekecek bir gaf yaptı.

Atv ekranlarında yayınlanan Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, hac sırasında kaybolan Bekir Sevinç ile ilgili son dakika gelişmesini verirken ilginç bir gafa imza attı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Bekir Sevinç'in oğlu, "Babam Bekir Sevinç, Nevşehir kafilesi olarak Kayseri Hava Limanı'ndan hacca giden kafiledeydi. Babam gitti ama bize sadece valizi döndü" ifadelerine yer verdi.

'Güzel bir gelişme'

Canlı yayında 85 yaşındaki Bekir Sevinç'in 20 kişilik morgda olduğunu söyleyen Müge Anlı skandala imza attı. Başarılı sunucu, bu bilgiyi aile ile paylaşırken, "Ölmüş olacak ama en azından cenazesine ulaşmış olacaksınız" sözü damga vurdu.

 

MAGAZİN HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;