Uzayda ürküten görüntü
Arda'ya Burcu Esmersoy sürprizi
Camdan düşen ünlü milyoner demire saplandı

NTV SPİKERİ ECE ÖZBEK'TEN ŞOK AÇIKLAMA!

Evli işadamı Lemi Gülman ile aşk yaşayan Ece Özbek: Az kalsın Diana gibi ölüyordum!

Evli işadamı Lemi Gülman ile aşk yaşayan Ece Özbek, “Lemi Bey’in eşi aylık 50 bin YTL nafaka alabilme uğruna bizi birlikte görüntülemek için peşime dedektif taktı. Bir keresinde onlardan kaçarken Lady Diana gibi kazada ölüyordum” dedi.
NTV haber spikeri Ece Özbek evli işadamı Lemi Gülman ile birlikte olduğunu itiraf etti, ilişkisine de sonuna kadar sahip çıktı.

Lemi Bey ile ilişkiniz ne zaman başladı?

Lemi Bey ile arkadaşlığımız boşanma davasını açtıktan bir ay sonra başladı. Biz bir aydır birlikteyiz. Boşanma davası açtığını tarihiyle belgeleriyle yazılı olarak getirip önüme koydu. Bu yüzden vicdanım rahat. Çünkü ben evli bir erkekle birlikte olmam.

Peki bu haberler nereden çıkıyor?

Bu haberleri Lemi Bey’in eşi yaptırıyor. Lemi Bey’den her ay 50 bin YTL nafaka istiyor. Bu kabul edilirse boşanırmış. Peşimize dedektifler taktı. Bana tehditlerde bulunuyor. Aklınıza ne geliyorsa bütün pislikleri yaptı. Bir de özel dedektif tutarak olayı bir aksiyon filmi haline getirdi. Bu kişilerin araç plakaları bile mevcut. Bunlar mahkemeyi ilgilendiren şeyler bunların hepsi orada sunulacak. Tehditler de alıyorum. İşimden atılma, toplum önünde küçük düşürülme tehdidi alıyorum. Havaalanındaki taksiciler özel eğitim alıyorlarmış. Bir taksici bana “Bir düşmanınız var mı şu anda takip ediliyorsunuz. Sağa geçiyorum sağa geçiyor duruyorum bizi geçmiyor” dedi. İki tane araç vardı bizi takip eden. Biri önümüzde diğeri arkamızda ikisinin de plakalarını aldık. Onun tuttuğu dedektifler yüzünden az daha kaza yapacaktım. Tıpkı Lady Diana gibi az kaldı ölüyordum. Bu iş bu kadar kolay değil.

Belki eşini kaybetmek istemeyen bir kadın mücadelesi..

Hayır hayır kesinlikle nafaka için bunları yapıyor. Öyle olsa “Ben 50 bin YTL istemiyorum kocamı boşamıyorum” der.

Futbolcu Arif ile türban yüzünden evlenmediğiniz konusunun gündeme getirilmesine ne diyorsunuz?

Bu açıklamalarımdan sonra Arif Erdem ve başörtüsü konularında tedbir koyduracağım. Artık bu haberlerde ismim geçmeyecek. 4 yıl önce bitmiş bir ilişki her seferinde fırına verip hep bu konu üzerinden gündeme getiriliyorum ne oluyorum Abdullah Gül’ün altında haber oluyorum. Sanki ben sanatçı-yım. Ben işinde gücünde mazbut bir hayat yaşıyorum. 

“Ece’yi siyah camlı arabalar takip ediyor”

İşadamı Lemi Gülman, sevgilisi Ece Özbek’i savundu: “Benim Reyhan’a açmış olduğum dava boşanma davasıdır. Bu davanın Ece ile bir alakası yoktur. Bizim karı-koca olarak aramızda son 5 senedir ciddi bir geçimsizlik vardır. Biz Ece ile 1 aydır birlikteyiz. Ben Ece Hanım ile evliliğim içinde görüşmedim. Ece Hanım’ın da söylediği gibi Reyhan Hanım peşimize siyah camlı arabalar taktı. Bir tanesi Suzuki Vitara, bir tanesi Toyota Yaris.”

“Biz CIA ajanı mıyız”

Reyhan Gülman, spiker Ece Özbek’in iddialarını yanıtladı: Eşimle 22 yıldır süren bir beraberliğim var. Ben asla boşanmayı kabul etmiyorum. Ne Lemi’nin ne de benim ailem boşanmayı kabul etmiyor. Biz CIA ajanı mıyız ki peşlerine dedektif takalım. Herhalde bu hanım biraz paronayak.  NTV’den kimseyi tanımam ki onu kovdurmak için çalışayım. Her şirketin bir prosüdürü vardır. Eğer siz kişilik yaşantınızda mesleğinizin dışında bir durum sergiliyorsanız o kurumun sizi işten men etmek gibi haklara sahiptir. Ece Hanım bu yuvayı bozarken çocuğumuzun psikolojisini düşünmesi gerekirdi. Duyumlarıma göre onların ilişkileri geçen yıl Nisan ayında başladı. Bizim boşanma davamız ise 5 Kasım’da açıldı. Ben kocamı seviyorum. Uzun evliliklerde bazı hatalar olabilir. İnsanoğlu affedicidir. Sonuçta ortada bir aile ve çocuk vardır. Yuva bozan kadınlara toplumda nasıl bakıldığını hepimiz biliyoruz. Evliliklerin belli senelerinde bazen erkekler hata yapar kaçamak yapar. Burada önemli olan kadınların davranışları. Sonuçta benim kocamla resmi çıkan o.

(VATAN)

Çok Okunanlar

Gökbilimciler, 1300 ışık yılı ötede yatan ve kökeni halen bilinmeyen ...
Evinin penceresinden yaklaşık 20 metre düşen Scot Young, evi çevreleyen ...
Esra Erol'un izdivaç programında uzun süredir kısmet arayan ve sonunda ...
Bazı kullanıcılar ilişki karşılığında para teklif ederken sadece 10 kişi, ...
Fanatik kızın başına gelmeyen kalmadı...
Doğan şunları kaydetti: "Mavi Marmara şehit ailelerinin dinlenmesi ve ...
Böyle olur ayının manzara keyfi
Kendi adımı unutturmak için her şeyden uzaklaştım. Kimseyle görüşmüyorum. ...
Abdülmecid, Osmanlı Devleti`nde ilk kez yabancı nişan kabul eden ...
İzmir AK Parti 5 Olağan il kongresine katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, ...
Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Görüş ve önerileriniz için info@habervitrini.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.