Serena Williams'ın düğününden çok özel fotoğraflar

Serena Williams'ın düğününden çok özel fotoğraflar
19.11.2017 - 01:00

Tenis kortlarının yıldızı Serena Williams ile Reddit'in kurucu ortaklarından Alexis Ohanian, ABD'nin New Orleans kentinde düzenlenen bir törenle evlendi.

İki ay önce Alexis Olympia Ohanian adında bir kız çocuğu sahibi olan çifti, bu mutlu günlerinde aralarında Kim Kardashian, Kanye West, Eva Longoria ve kocası Jose Baston, Beyonce ve Jay Z'in de bulunduğu ünlüler yalnız bırakmadı.

Serena Williams'ın, kendisi gibi tenisçi olan kardeşi Venus'ün yanı sıra bir başka yıldız tenisçi Caroline Wozniacki de törendeydi.

Düğüne katılan konuklar, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.  İşte Serena Williams ve Alexis Ohanian'ın düğününden objektiflere takılanlar.

Haberin Fotoğrafları
Serena Williams'ın düğününden çok özel fotoğraflar Serena Williams'ın düğününden çok özel fotoğraflar Serena Williams'ın düğününden çok özel fotoğraflar Serena Williams'ın düğününden çok özel fotoğraflar
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
MAGAZİN HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;