Yasak aşka ‘zina ve ikinci kadın davası’

16.10.2016 - 01:21

İbrahim Kutluay'ın ihanetine uğradığını söyleyen Demet Şener, sadece eşine değil eski basketçinin 4 yıllık sosyetik yasak aşkına da 'zina ve ikinci kadın davası' açıyor!

Aldığı boşanma kararıyla gündeme yerleşen Demet Şener'den ikinci hamle... "İhanete uğradığıma dair elimde belgeler" var diyerek 11 yıllık eşi İbrahim Kutluay'a boşanma davası açmaya hazırlanan Şener, bununla da kalmayacak...

İhaneti kanıtladığı takdirde eşinden yüklü bir tazminat alacağı hatta bu rakamın 10 milyon TL'yi bulacağı konuşulan Demet Şener, Kutluay'ın 4 yıldır yasak aşk yaşadığı iddia edilen sosyetik güzele de dava açacak.

FOTOĞRAFLARI O MU YAYDI?

Medeni Kanun'daki bazı değişikliklerden sonra son yıllarda birçok aldatılan eş, ihanet belgelerini mahkemeye sunarak kocasının yanı sıra ikinci kadınlara da tazminat davası açıp kazandı.

Türkiye'nin çok ünlü bir ailesinin eski gelini olan bu sosyetik güzel, araya hatırlı dostlarını soksa da Şener'i bu kararından vazgeçirememiş. Şener, bugüne kadar birçok davette bir araya geldiği İzmirli sosyetik güzelden de yüklü tazminat talep etme konusunda kararlı...

Bu arada dedikodulara göre; Demet Şener, İbo'nun ihanet görüntülerini ortaya yayanlardan birinin de 'ikinci kadın' olduğunu da düşünüyormuş! İbrahim Kutluay'ın evliliğini tamamen bitirmesini isteyen sosyetik güzel, böyle bir hamle yaparak amacına ulaşmak istemiş.

Kaynak: Takvim

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.