Gündem
  • 15.10.2019 20:37

Mahir Ünal: Yazıklar olsun sana Kılıçdaroğlu

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Mahir Ünal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun grup konuşmasındaki sözlerine tepki gösterdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında Türkiye'nin teröristleri tedavi ettirip Suriye'ye gönderdiği öne sürerek, Barış Pınarı Harekatı gibi çok kritik bir operasyonda tıpkı Batılı medya kuruluşları gibi davrandı.

Teröristlere tek kelime etmiyor

Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerine AK Parti cephesinden yanıt gecikmedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, “Kemal Kılıçdaroğlu’nu dinliyorum. Terörü ve terörizmi anlatıyor. Teröre ve teröristlere tek kelime etmeden, FETÖ terör örgütünün bize karşı yürüttüğü uluslararası yalan ve iftira kampanyasının böyle bir günde sözcülüğünü yapıyor. Yazıklar olsun” dedi.

Haklılığımıza gölge düşürmeye çalışıyor

AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan yardımcısı Emre Cemil Ayvalı, “2014 yılında, yine aynı örgütler ve Kılıçdaroğlu organize bir dil ile “Türkiye İŞİD’e silah gönderiyor” iftirasını atıyorlardı, şimdi de aynı yalanlara tekrar sığınıp harekatımızın haklılığına gölge düşürmeye çalışıyorlar. Şaka gibi! Kılıçdaroğlu, terörle mücadele ediyoruz diye savcıları Cumhurbaşkanımıza soruşturma açmaya davet ediyor, hem de yalan bir söylem üzerinden” ifadelerini kullandı.

Sezai Erhan   yeniakit.com.tr

Yorumlar (3)

  • - CUMHUR

    Ermenistan kuklası daha ne söylesin

  • - ASABİ

    FETÖCÜLERLE BİRLİK OLUP, ONLARIN SAVCILARIYLA SAVCI OLANLARA "YAZIKLAR OLSUN SANA." DESENE. HANİ "BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA, BERABER ISLANDIK YAĞAN YAĞMURDA." DİYE FETÖCÜLERE DAVET YOLLAYANLARA "YAZIKLAR OLSUN SANA." DE. ZAMANINDA AKP'Lİ VEKİLLERDEN "BEN DE OLSAM PKK'LILAR GİBİ DAĞA ÇIKARDIM." SÖZLERİNİ UNUTMADIK. OSLO'YU, ÇÖZÜM SÜRECİNİ, SINIR KAPILARINDA KARŞILANAN TERÖRİSTLERİ DE UNUTMADIK. CHP İDERİNE LAF SÖYLEYECEĞİNE SEN GEÇMİŞTE BUNLARI SÖYLEYEN PARTİLİLERİNİZDEN HESAP SOR.

  • - CUMHUR

    Kılıçdaroğlu dünyanında şahit olduğu DEAŞ lı teröristlerin Türk hastanelerinde tedavi edildikten sonra Suriye'ye tekrar savaşa gönderildiğini söylüyor; burası müslüman ülke eğer Mahir ÜNAL müslüman ise basın önünde Kur'an' a el basıp aksini söylesin söyleyemez zira Allah şahit.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER