Gündem
  • 11.7.2019 11:45

MAK’tan yeni parti anket iddialarına ilişkin açıklama!

MAK Danışmanlık, yeni parti çalışmalarıyla gündeme gelen Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile ilgili anket iddialarını yalanladı.

MAK Danışmanlık, yeni partiçalışmalarıyla gündeme oturan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ın ile ilgili kamuoyu araştırmasıyapıldığına dair iddiaları yalanladı.

MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, "MAK Danışmanlık tarafından yeni kurulacağı konuşulan siyasi partilerle,Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile ilgili (toplumsal karşılıkları, oy oranları vs) şu ana kadar yapılmış hiçbir kamuoyu araştırması olmadı. Böyle bir çalışma yaparsak zaten basınla paylaşırız" açıklaması yaptı.

"Bize ait değildir"

MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, yeni kurulacağı iddia edilen siyasi partiyle ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı. MAK Başkanı Kulat, Twitter hesabından şu ifadeleri kullandı:

"İsmim ve yöneticisi olduğum MAK Danışmanlık ismi kullanılarak bazı siyasi partilerin tabanlarının bölündüğü/ kaydığı vs. ifadeler asla bize ait değildir. Yazılı, görsel ve sosyal medyada kendi paylaşımlarımız dışındaki bize atfedilen ifadelerden sorumluluk kabul etmiyoruz."

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER