Yaşam
  • 29.4.2006 16:15

MANKENLERİ GÖRMEK İÇİN BİRBİRLERİNİ EZDİ...

MUSTAFA DÖVER
SAMSUN - Samsun'da bir gözlük mağazasının açılışına katılan ünlü mankenler Seçkin Piriler, Tuğba Altıntop ve sanatçı Uğur Arslan'ı görmek isteyen vatandaşlar, izdihama sebep oldu.


Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan bir gözlük firmasının açılışına ve tanıtımına katılan ünlü mankenler Seçkin Piriler, Tuğba Altıntop ve sanatçı Uğur Arslan'a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Mağazanın önünde toplanan çok sayıda vatandaş, mankenleri ve sanatçı Uğur Arslan'ı görebilmek için birbirleriyle yarıştı. Görevliler, vatandaşların mağaza içerisine girmesini engellemeye çalışırken, ünlü mankenler ise mağaza içerisine girmeyi başaran vatandaşlara imzalı resimlerini verip, hatıra fotoğrafı çektirdi. Mağaza sahipleri sürekli uyarılarda bulunarak vatandaşların izdihama neden olmamalarını istedi.

 
"Karagümrük Yanıyor" şarkısıyla halkın gönlünde ayrı bir yer edinen Uğur Arslan'a, sevenleri ayrı bir ilgi gösterdi. Mağaza dışından kendisine seslenen hayranlarının yanına giden Uğur Arslan, sevgi gösterisi yapan sevenlerine imzalı resim dağıttı.

İLGİLİ HABERLER