Gündem
  • 14.4.2019 08:11

Mansur Yavaş'ın odasında fotoğraf detayı!..

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, başkanlık makam odasındaki Binali Yıldırım'ın portresini kaldırdı. Yavaş'ın odasının son halinde Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafları bulunuyor.

Millet İttifakı'nın CHP’li adayı Mansur Yavaş, mazbatasını alarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine başladı. Cumhuriyet'in haberine göre Yavaş, görevi Mustafa Tuna’dan aldıktan sonra bazı değişiklikler yaptı.

Tuna döneminde makam odasında, Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın portreleri bulunuyordu.

Mansur Yavaş, Binali Yıldırım’ın portresini kaldırdı.

Makam odasında artık Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafları bulunuyor.

CHP’li Mansur Yavaş, geçen günlerde Erdoğan’ı Rusya dönüşü Sabiha Gökçen Havalimanında karşılamaya gitmişti.

Yorumlar (3)

  • - CUMHUR

    CHP nin kontrolünde seçimi kazandı ama CHP genel Başkanının fotoğrafı yok, bu ben CHP nin değil Ankaralı hemşehrilerimin başkanıyım demektir C Başkanlığı forsu ile Parti başkanlığı yapanlara bana oy vermezseniz hizmet alamazsınız diyen çürük siyasetçilere kapak olsun.!

  • - Hakkı

    Bunda yalnış bir şey yok.Öküzün altında buğaza aramaya benziyor.

  • - CUMHUR

    Doğru bir yaptırım Binali bey TBMM başkanlığını Belediye başkanlığını kaybetmiş biri sıradan bir Milletvekili altına ödünç koltuk verdikleri için icap edince de geri alıyorlar alan razı veren razı buna da demokrasi diyorlar.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER