Medya
  • 13.9.2020 00:08

MasterChef'te şoke eden anlar! Esra stüdyodan çıkmak zorunda kaldı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Masterchef hız kesmeden devam ediyor. Haftanın 3.dokunulmazlık oyununun gerçekleştiği Masterchef'te kazanan mavi takım oldu. Mavi takımın kaptanı Esra ise zor anlar yaşadı. Stüdyodan çıkmak zorunda olan Esra'ya ne oldu sorusu soruldu.

MasterChef'in bu akşam 52. bölümü ekrana geldi. Yarışmanın yeni bölümünde haftanın 3. dokunulmazlık oyunu yapıldı. Bu gelişmenin hemen ardından yarışmayı hangi takımın kazandığı araştırılmaya başlandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'te yarışmacılar bu hafta Silivri'deydi. İki takım da ellerinden geleni yaptılar ve misafirlere menü hazırladılar. Oyun sonunda kazanan takım mavi takım oldu. Kırmızı takım böylelikle bireysel dokunulmazlık oyununa çıktılar...

ELEME ADAYLARI KİMLER

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Bu hafta iki dokunulmazlık oyununda kırmızı takım galip çıkmıştı. Mavi takımda Furkan, Ebru, Duygu ve Ayyüce eleme adayları seçildi. Bugün kırmızı takımdan iki kişi daha eleme potasına girecek.

ESRA RAHATSIZLANDI

ESRA RAHATSIZLANDI

Bu akşam Mavi takımın kaptanı Esra Tokelli oylama sırasında kendini kötü hissetti ve kenarda dinlendi. Daha sonra kendine gelen Esra bunun nedeninin  güneşten olabileceğini belirti.

MEHMET ŞEF İKİ OYUNCUYU YARIŞMADAN ATTI

MEHMET ŞEF İKİ OYUNCUYU YARIŞMADAN ATTI

Öte yandan Masterchef'te gergin dolu anlar yaşandı. Kurallara uymayan Arem ve Tanya Mehmet Şef tarafından oyundan atıldı.

İLGİLİ HABERLER