CHP'li Sındır ve Aydoğdu'dan skandal paylaşım

CHP'li Sındır ve Aydoğdu'dan skandal paylaşım
10.7.2017 - 00:03

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Maltepe'den fotoğraf paylaşmak isterken AK Parti'nin Yenikapı miting fotoğrafını paylaştı.

CHP'nin adalet yürüyüşü sonrası Maltepe'de yaptığı mitinge ilişkin CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ve CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır skandal bir paylaşıma imza attı. Sosyal medyadan Maltepe meydanı diye bir fotoğraf paylaşan Erdoğdu ve Sındır, söz konusu paylaşımda AK Parti'nin Kazlıçeşme mitinginin fotoğrafını kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözde adalet yürüyüşü bugün sona erdi. Yürüyüş sonrası ise CHP, Maltepe meydanında bir miting gerçekleştirildi.

Maltepe mitingiyle ilgili CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ve CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır skandal bir paylaşım yaptı.

Erdoğdu ve Sındır Twitter'dan yaptıkları paylaşımda, AK Parti'nin Kazlıçeşme mitinginin fotoğrafını Maltepe mitingi diye servis etti.

İşte Erdoğdu ve Sındır'ın o paylaşımı

 

MEDYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;