Derbi 67 ülkede canlı olarak yayınlanacak

Derbi 67 ülkede canlı olarak yayınlanacak
22.10.2017 - 15:38

Galatasaray-Fenerbahçe derbisi dünya genelinde 67 ülkede futbol severlerle buluşacak.

Galatasaray ile Fenerbahçe'yi karşı karşıya getirecek dev derbi ilk kez 67 ülkede canlı olarak yayınlanacak.

67 ÜLKEDEN CANLI YAYIN

Galatasaray-Fenerbahçe maçları için yıllardır dünya derbisi yakıştırması yapılırdı ancak ülkemiz dışında pek alıcı bulamazdı, bu yıl ise tam olarak bir dünya derbisi oynanacak.

İtalya, İngiltere, Portekiz, Güney Afrika, Yunanistan, Romanya, Sırbistan, Fransa, Rusya, Polonya, Arnavutluk, Avusturya, İsrail, Almanya, Azerbaycan ve Brezilya başta olmak üzere 67 ülkede canlı yayınla futbolseverlerle buluşacak.

UZAK DOĞU'DAN GAZETECİLER GELİYOR

Türk Hava Yolları'nın davetlisi olarak Türkiye'ye gelen Uzak Doğulu gazeteciler Galatasaray-Fenerbahçe maçını izleyecek. Hong Kong’tan gelen grubun yarın ise Türk Telekom Stadı’nı ziyaret ederek gezecekleri belirtildi.Konuklar dışında birçok ülkeden gazetecinin de akreditasyon yaptırdığı ifade edildi.

Derbiyi naklen yayınlayacak olan beIN France, karşılaşma için özel bir ekip görevlendirdi. Karşılaşmanın öncesi ve sonrasında görev yapacak üç kişilik ekibin Türkiye’deki atmosferi Fransa’ya yansıtacağı belirtildi.

MEDYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;