Peygamber düşmanı İslamoğlu'nun çırağı AK Parti'nin gözdesi oldu

Peygamber düşmanı İslamoğlu'nun çırağı AK Parti'nin gözdesi oldu
4.11.2018 - 11:43

Başta rahmetli Enver Ören ve İhlas Grubunu hedefe alan ve bütün ehl-i sünnet'e hakaret eden sapkın Mustafa İslamoğlu'nun çırağı Sait Çamlıca, AK Parti'nin gözdesi oldu.
Ehli sünnet büyüklerine saldrmasıyla tanınan bu adam, AK Parti teşkilatlarına konuşmacı olarak yollanıyor.

AK Parti'nin konuşturduğu isim İsmailağa'yı ayağa kaldırdı.. İsmailağa cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun torunlarından Halik Ustaosmanoğlu, cemaat ve tarikatlara karşı görüşleri ile bilinen AK Parti’ye yakın Sait Çamlıca’ya çok sert tepki gösterdi...

İsmailağa cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun torunlarından Halik Ustaosmanoğlu, cemaat ve tarikatlara karşı görüşleri ile bilinen AK Parti’ye yakın ilahiyatçılardan Sait Çamlıca’ya çok sert tepki gösterdi.

Sait Çamlıca’nın AK Parti Üsküdar Kadın Kolları Başkanlığının düzenlediği panelde konuşma yapmasına sinirlenen Ustaosmanoğlu, “Hiç bir birikimi olmayan ve M. İslamoğlu, İlhami Güler gibi Peygamber düşmanı taifenin artığı bu adama itibar etmeyin, yeter vallahi yeter. Nerede bir sapık var baş tacı ettiniz, yazıklar olsun yazıklar olsun” ifadelerini kullandı.

Halik Ustaosmanoğlu’nun bu ifadelerine ise takipçileri de destek verdi. Ustaosmanoğlu’nun bir takipçisinin, “Allah'ın peygamberine hakaret edenlere haramı helal edenlere oy istendiğinde de Allah'ın dinine zulm ediliyordu”demesi dikkat çekti.

Sait Çamlıca ise bu tepkiyi gösteren Halik Ustaosmanoğlu’na, “’Soyadı Tüccarı’ bir çaylak! Önünüzdeki dönemde post kavgasını başka soyadı taşıyan ‘ünlü’ veya ‘şerocağı’ birileri gelene kadar, ‘Soyadı Tüccarlığı’na devam eder... Sonrası yok bu kafalar için...” yanıtını verdi.

İşte o Ustaosmanoğlu’nun ve Çamlıca'nın o paylaşımı:

ODA TV

SAPKIN İSLAMOĞLU'NUN YETİŞTİRMESİ


 

MEDYA HABERLERİ
Yorumları Oku (1)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;