Uğur Dündar'dan NAMAZ TAKİYESİ

Uğur Dündar'dan NAMAZ TAKİYESİ
10.6.2018 - 16:16

Uğur Dündar'a tepki yağdı!
Namaz kılan vatandaşları terörist olarak gösterip ihbarlayan Uğur Dündar şimdilerde namaz savunucusu kesildi..
Erdoğan ve AK Parti'nin önünü kesmek için namaz takiyesi yapan Uğur Dündar, namaza saygılıymış gibi davranınca komik duruma düştü.
Erdoğan'ın oyunu düşürmek için sık sık ekrana Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu çıkartan Dündar'ın dini hassasiyetlere bakanlar SOFİ olduğunu sanır.

Bir dönem laiklik kelimesini dilinden düşürmeyerek sözde onun öncü savunucularından olan Uğur Dündar'ın Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu için namaz hassasiyeti göstermesine sosyal medyadan tepki yağdı.

Laikliğin öncü savunucularından olan gazeteci Uğur Dündar şimdilerde Erbakan adına ödüller verip, programına iftar ve namaz ayarı veriyor. Görüntülerde Dündar'ın cuma namazı için okula giden öğrencileri haber yapması ve dünkü programında Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu için programına oruç ve namaz ayarı vermesi geçmişi hatırlayan vatandaşların tepkisini çekti.

 

MEDYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;